reklama

Byla jsem závislačka, propadla jsem kartám, říká Macháčková. Teď válčí s Facebookem

Osamělý život dohnal herečku Kateřinu Macháčkovou do spárů závislosti. Jak sama přiznává, svůj život jeden čas řídila podle rad nejrůznějších kartářek a v současné době zase tráví obrovské množství času na sociálních sítích.

Foto: Profimedia.cz

Ve středu 30. listopadu slaví herečka Kateřina Macháčková, kterou proslavila role v seriálu Život na zámku, své 73. narozeniny. A přiznává, že její současný život je poměrně osamělý. Společnost a útěchu proto nalezla ve virtuálním světě. Dobře si ale uvědomuje, že času na internetu tráví tak moc, že už to začíná být problém.

"Víte co, já žiju sama a Facebook je můj přítel. Někdy hodně častý, dávala jsem si proto i abstinenční pauzy. Můj život sice není úplně veselý, ale odehrává se v groteskovitých situacích. Mám potřebu přátele pobavit, to se mi občas podaří," vysvětlila herečka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka. 

Prozradila také, že sklon k závislostem se u ní projevil i tak, že jeden čas podřizovala celý svůj život výkladu karet. "Jeden čas jsem docela propadla kartářkám. Hodně moc. Závislačka. Byl to s některými zvláštní vztah," přiznala Macháčková s tím, že i když v současné době už jejich služeb tolik nevyužívá, stále potřebuje podporu, když má něco ve svém životě rozhodnout. "Mám v mobilu takovou aplikaci," řekla herečka a vysvětlila, že díky ní dostává odpovědi ano, nebo ne na otázky, které si v duchu klade. 

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama