reklama

Zase spolu? Bruce Willis a Demi Mooreová si 20 let po rozvodu udělali pyžamovou party

Fotka Bruce Willise a Demi Mooreové v pruhovaných pyžamech vzbudila na sociálních sítích zkraje dubna pořádný rozruch. Jejich dcera teď vysvětlila, proč se rozvedení rodiče rozhodli strávit společně čas v izolaci během pandemie koronaviru.

Bruce Willis a Demi Mooreová
Bruce Willis a Demi Mooreová | Foto: Profimedia.cz

Hollywoodští herci jsou již 20 let rozvedení a mají spolu tři dcery. A právě jedna z nich, Scout, teď vysvětlila, proč akční hvězda dala přednost své bývalé rodině před tou současnou. Narážela tak na jejich společnou fotku v zeleno-bílých pyžamech, která vyvolala v bulvárních médiích spekulace, jestli se Bruce nevrátil k Demi.

"Chtěli sem přijet všichni (Bruceova současná rodina, pozn. red.), ale moje mladší nevlastní sestra byla v parku a našla tam injekční stříkačku a píchala si s ní do podrážky, až si propíchla nohu a musela na pohotovost," vysvětlila v podcastu Scout důvod, proč Willisova současná manželka Emma zůstala s dcerami v Los Angeles.

Kvůli pandemii koronaviru jsou rovněž problémy v letecké dopravě, takže Willisova žena i s jeho rodinou jsou v Kalifornii, kde čekaly na výsledky testů, zatímco Bruce se vydal napřed za Demi a svými dcerami. A protože se zatím nemůžou kvůli omezením vidět, jsou v kontaktu přes sociální sítě.

Scout dodala, že bylo moc fajn být zase s rodiči v domě, kde vyrůstala. "Jsou to prostě rodiče jako z 90. let, kteří se rozhodli mít děti na malém městě místo v Los Angeles," dodala.

Bruce Willis proslul v 80. letech svým poměrně divokým životním stylem a milostnými eskapádami. Z jednoho takového románku se nakonec po tříměsíční známosti vyklubala svatba s herečkou Demi Mooreová. Jejich vztah vydržel 13 let a skončil v roce 2000 rozvodem.

Oba bývalí manželé společně vychovali tři dcery a i nadále se stýkají. V březnu 2009 se Willis znovu oženil - jeho vyvolenou je o 22 let mladší modelka Emma Hemingová, se kterou má další dvě dcery.

reklama
reklama
reklama