reklama

Byla závislá a na dně. Měla práci ve školce, ale lechtivými snímky vydělává miliony

Aby splatila dluhy své matce a přátelům, založila si jednatřicetiletá modelka účet na sociální platformě OnlyFans, na které může zveřejňovat erotický obsah. Za posledních dvanáct měsíců si svými lechtivými fotografiemi a telefonáty s fanoušky vydělala jeden milion liber.

Foto: iStock

Jednatřicetiletá Eliza Rose Watsonová byla v době své závislosti na alkoholu a drogách schopná pro peníze na dávku i okrást svou matku a půjčovat si od kamarádů. Kamarádka ji ale přesvědčila, aby přistoupila k léčbě. A protože Watsonová chtěla své dluhy rodině i přátelům splatit, založila si účet na sociální platformě OnlyFans. Na té si za posledních dvanáct měsíců vydělala jeden milion liber - v přepočtu 30 milionů korun. 

Eliza Rose Watsonová se po studiu psychologie na univerzitě věnovala modelingu. Ve třiadvaceti letech začala na divokých večírcích užívat kokain a holdovat alkoholu. Party se postupně protahovaly na několik dnů a jejím oblíbeným drinkem se stala vodka s whiskey. 

Tento způsob života odstartoval čtyřletou závislost na drogách a alkoholu. V rozhovoru pro lifestylový magazín Mirror.co.uk modelka říká, že všechny peníze, které vydělala, utratila právě za to, co ji nejvíce ničilo. Její závislost došla tak daleko, že kradla peníze vlastní matce, kterou o finance pravidelně prosila. 

V článku se Watsonová dokonce přiznává k tomu, že v jedné veřejné skupině na Facebooku napsala, že nemůže spát, protože je v jejím pokoji pavouk. Důvodem této zprávy byla její touha se napít. Neznámý uživatel na její příspěvek odpověděl, a když se jí zeptal, jak jí může pomoct, ona odpověděla, že potřebuje drink. Nakonec skončila u svého "zachránce" doma. 

Ze závislosti jí pomohla kamarádka

Z celé situace jí nakonec pomohla kamarádka, která ji dovedla do skupiny anonymních alkoholiků. "Jeden den se ukázala u mých dveří a já jsem byla tak unavená, že jsem s ní jednoduše šla. Byla jsem na dně, zkusila jsem se několikrát zabít, byla jsem v nemocnici a také mě několikrát zadržela policie," vzpomíná hvězda platformy OnlyFans. Watsonová si tak uvědomila, že už tímto způsobem dál žít nemůže. 

Watsonová podstoupila léčbu a našla si práci jako učitelka ve školce. Ke svým zaměstnavatelům byla o své minulosti upřímná a dostala od nich šanci začít normální život. I když ji práce bavila, nevydělávala si tolik, aby mohla splatit peníze, které dlužila své matce i přátelům. Založila si proto v roce 2019 účet na platformě OnlyFans, která dovoluje uživatelům zveřejňovat erotický obsah a inkasovat za něj peníze.

Pandemie pomohla k vysokým výdělkům

Na stránce, jejíž počet uživatelů během pandemie vzrostl, zanedlouho po založení vydělávala dva tisíce liber měsíčně a s nástupem lockdownu se její výdělek vyšplhal na 100 tisíc liber měsíčně. Za posledních dvanáct měsíců si vydělala jeden milion liber a říká, že OnlyFans vděčí za svůj "rozum a střízlivost".

Za touto částkou nicméně stojí tvrdá práce - Watsonová pracuje šestnáct hodin denně od pondělí do neděle. Zveřejňuje své fotky, píše si a volá si se svými fanoušky, jejichž věk se pohybuje mezi dvaceti a šedesáti lety. 

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama