reklama

Bylo jich hodně, nebo málo? Pitt miloval za svůj život spoustu žen, mezi nimi i Češku

Minulý rok se charismatický herec rozešel s německou modelkou Nicole Poturalskiovou, prochází náročným soudním vyrovnáním s Angelinou Jolie, a když dostane otázku na svoje soukromí, nevadí mu otevřeně mluvit o svých pádech i slabostech.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Brad Pitt patří mezi nejúspěšnější herce současnosti, a když se mu v soukromém životě zrovna nedaří, klidně o svých trápeních mluví na veřejnosti. Nedávno například popsal, jak těžké pro něj bylo poslední manželství s Angelinou Jolie a co mu pomohlo překonat závislost na alkoholu.

Fanoušci mu odpustí všechno

Fanoušci herce za jeho upřímnost milují a dokážou mu tolerovat leccos, naposledy přimhouřili oči i nad tím, když randil s Nicole Poturalskiovou, vdanou maminkou sedmiletého syna Emila. Románek s překrásnou modelkou je už ale dávno minulostí a idol mnoha dívek a žen je znovu single.

Čtvery zásnuby a dvě svatby

Životem hollywoodské hvězdy prošla spousta žen, Brad Pitt se stačil čtyřikrát zasnoubit, dvakrát oženit a aktuálně řeší zdlouhavé soudní vyrovnání s Angelinou Jolie. I když jsou bývalí manželé od dubna minulého roku rozvedení, Angelina se s Bradem zatím nedokázala dohodnout na rozdělení majetku ani na výchově šesti potomků. Herečka totiž stále trvá na tom, aby jí všechny děti byly svěřeny do výhradní péče a Pitt je mohl jen občas navštěvovat.

Znovu si hledá cestu k dětem

Časopis People označil Brada Pitta v letech 1995 a 2000 za nejvíce sexy muže planety, na svém kontě má řadu prestižních cen včetně dvou Oscarů, přičemž naposledy ho americká Akademie filmového umění ocenila za výkon ve snímku Tenkrát v Hollywoodu. Při děkovné řeči charismatický herec zlatou sošku pomyslně věnoval svým dětem, k nimž si po rozpadu rodiny znovu hledá cestu. "Dáváte smysl všemu, co dělám. Obdivuji vás," vzkázal jim během slavnostního ceremoniálu.

Z neznámého mladíka, který začínal v legendárním seriálu Dallas, se Brad Pitt stal vyhledávaným hercem a úspěšným filmovým producentem. 

Podívejte se v naší galerii na ženy, které si získaly srdce atraktivního umělce.

reklama
reklama