reklama

„Nechte svá těla na pokoji,“ vzkazuje hvězda devadesátek, která bojuje s rakovinou

Bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka, kde hrála roli Summer, oznámila začátkem roku, že jí lékaři diagnostikovali rakovinu prsu. Dnes, kdy prochází chemoterapiemi, lituje, že si nechala kdysi voperovat prsní implantáty.

Foto: Profimedia.cz

Bývalá hvězda seriálu Pobřežní hlídka se v nedávném rozhovoru pro časopis People svěřila, že lituje rozhodnutí nechat si v 18 letech zvětšit prsa. Udělala tak právě kvůli roli v devadesátkovém hitu televizních obrazovek, kde dva roky představovala blonďatou sexbombu Summer.

"Dnes se dívám na všechny ty mladší dívky, které to právě teď dělají, a říkám si: ‚Bože, nechte svá těla na pokoji!‘" řekla Nicole Eggertová. A dodala, že prsní implantáty jí ztěžovaly samovyšetření, takže bulku v prsu odhalila pozdě.

Podezření, že něco není v pořádku, začala mít dvaapadesátiletá herečka na podzim. "Opravdu to pulzovalo a bolelo. Okamžitě jsem šla ke své praktické lékařce a ta mi sdělila, že se na to musí okamžitě podívat odborník. Ale problém byl, že se mi s nikým nedařilo rychle domluvit. Všechny termíny byly rezervovány, takže jsem musela na vyšetření čekat až na konec listopadu," uvedla pro magazín People.

Herečka momentálně prochází chemoterapií. "Můj každodenní život je teď hodně o tom, že se snažím žít naplno. Chci žít přítomností a zůstat opravdu pozitivní, zdravá a učit se, co se dá, o boji s rakovinou. Chci trávit kvalitní čas s rodinou a přáteli. A během chemoterapie se mi daří dobře, nebrání mi v každodenním životě," uvedla ve videu, které před pár dny zveřejnila na YouTube.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama