reklama

Arnold Schwarzenegger měl dost nečinnosti úřadů a s lopatou vyrazil do ulic

Pomalé jednání radnice vadilo herci a bývalému politikovi Arnoldovi Schwarzeneggerovi. Rozhodla se proto vzít situaci do vlastních rukou. A to doslova. Spolu s přítelem se pustil do opravy díry na silnici, na kterou si řidiči dlouho stěžovali.

Video: Instagram/schwarzenegger

Jako muž činu se ukázal herec a bývalý kalifornský guvernér Arnold Schwarzenegger. Když si obyvatelé losangeleské čtvrti Brentwood týdny marně stěžovali radnici na obrovskou díru ve vozovce, chopil se s kamarádem lopaty a opravil ji vlastníma rukama.

Video z akce zveřejnil na svých profilech na sociálních sítích. "Dnes, poté, co se celé okolí rozčilovalo nad obrovskou dírou, která už několik týdnů ničí auta a kola, jsem se svým týmem vyrazil ven a opravil ji. Vždycky říkám, nestěžujme si, pojďme s tím něco udělat. Tady to je," napsala bývalá hvězda akčních filmů Terminátor nebo Barbar Conan.

Schwarzeneggerův mluvčí Daniel Ketchell k tomu uvedl, že se obyvatelé oblasti Brentwood na úřadech dožadovali opravy komunikace, která podle nich byla velmi nebezpečná, několik týdnů. Avšak marně.

Starostka Brentwoodu Karen Bassová kritiku odmítá. Město prý dělá, co může a technické služby samy jezdí po městě, aby hledaly díry na cestách a opravovali je. Kdy měla být opravena díra, kterou "zalátal" bývalý guvernér, neupřesnila, napsalo NBC news.

Minulý týden starostka zveřejnila plán oprav. Podle jejích slov je počet poškození na silnicích po celém městě bezprecedentní. Od konce prosince bylo v Los Angeles nahlášeno 19 692 požadavků na opravu, do 6. dubna bylo  opraveno 17 549 míst.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama