reklama

Zpěvačka Adele se v televizní show pochlubila novým tělem, pobavila tím své fanoušky

Adele po dlouhé době zazpívala na veřejnosti a pochlubila se svou proměnou.

Zpěvačka Adele září: Je mně jen půlka, říká v televizní show a baví své fanoušky | Video: Associated Press

Dvaatřicetiletá zpěvačka se v sobotu objevila v oblíbené americké show Saturday Night Live. Tu každý týden moderuje jiná celebrita a britská zpěvačka v ní kromě moderování také po několika letech hudební pauzy zazpívala a ukázala svou velkou proměnu. 

"Vím, že vypadám jinak, než jste mě viděli naposledy, ale kvůli omezení spojeným s koronavirem jsem musela cestovat nalehko a přivézt jen půlku sama sebe. Tohle je ta půlka, kterou jsem si vybrala," řekla s úsměvem zpěvačka a získala si hlasitou odezvu z publika. 

Poprvé se v americké show objevila před dvanácti lety jako host v době, kdy v hudební branži začínala a vážila o pětačtyřicet kilo víc.

Fanoušky si v sobotu večer získala nejen svým novým vzhledem, ale také svým humorem: "Jsem nervózní, víte, jaká jsem. Během živých přenosů jsem vždy velmi nervózní, protože hodně nadávám. A to opravdu hodně a už si nevšímám, že to dělám. Dnes tady ale máme sklenici, do které půjde za každou mou nadávku dolar, a peníze pak věnuji na charitu." 

Celým jménem Adele Laurie Blue Adkinsová vydala poslední album v roce 2015 a v show se přiznala, že další album zatím nedokončila, protože si raději dala "sklenku vína nebo šest a uvidíme, co se stane". 

Fanoušky svou účastí, vzhledem a humorem v show držitelka patnácti hudebních cen Grammy nadchla a ti tak zaplavili Twitter pochvalnými příspěvky, podle kterých je skvělá komička a ikona. 

reklama
reklama
reklama