reklama

Adam Mišík si splnil velký sen. Objevil se ve filmovém traileru s Bradem Pittem

Objevit se na filmovém plátně po boku hvězdy velikosti Brada Pitta se nepoštěstí každý den. Herec a hudebník Adam Mišík se ale podobným úspěchem pochlubit může. I když všechno není úplně tak, jak se na první pohled zdá.

Video: Totalfilm.cz

"Ten pocit, když se vám splní sen a jste s Bradem Pittem v jednom traileru," připsal Adam Mišík k videu, které před pár hodinami zveřejnil na svém profilu na Instagramu. Krátký snímek je trailerem k novém Pittově filmu Bullet Train.

"Český zpěvák a herec Adam Mišík měl možnost setkat se jako jediný Čech s tvůrci filmu Bullet Train," uvedla pro Aktuálně Marta Nosková Žurková ze společnosti Falcon. Dodala také, že Mišík měl naplánované setkání přímo s Bradem Pittem, z toho ale nakonec sešlo.

"Měli jsme se s Bradem potkat, a dokonce udělat krátký rozhovor. Bohužel mi vyšel pozitivní test, a tak jsem musel na pokoj do izolace," prozradil Mišík pro Super.cz. "Koukal jsem na Brada z okna hotelového pokoje. A ještě jsem si nevzal brýle na dálku, takže jsem viděl úplný prd," dodal s úsměvem.

Mišíkova návštěva v Londýně ale nakonec nevyšla naprázdno, jelikož měl možnost natočit scénu, v níž díky šikovnému střihu figuruje společně s Bradem Pittem v tichém kupé japonského rychlovlaku, ve kterém se nový snímek odehrává. "Doufám, že mě nevystřihnou, to by mi zlomilo srdce," vtipkoval na svém instagramovém profilu Mišík. 

Film má u nás slavnostní premiéru už 4. srpna. 

Slavná ostravská vila má temnou minulost. V podzemí je ukrytý opravdový unikát | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama