reklama

Proměna kuchyně s křivou podlahou

Prohlédnout galerii
Foto: TV Prima

Na televizních proměnách bytů diváků pořadu Jak se staví sen je překvapující rychlost, s jakou se jednotlivé místnosti přestavují. Někdy si proměna žádá velké stavební úpravy a tak se musí najít kompromis, který ovšem nebude na úkor kvality.

Právě takovou proměnu vám dnes představíme. Není úplně nová, protože TV Prima přes léto reprízuje nejúspěšnější proměny. Ale na nové Ženě.cz si ji jistě vychutnáte, díky velkým formátům fotografií v galerii.

Dnešní proměna kuchyně a jídelny probíhala v rodinném domku z Horky nad Sázavou. Vyhráli ji manželé Kořínkovi, kteří si před lety svůj rodinný dům postavili svépomocí. Po více než 15 letech zatoužili některé chyby, kterých se při stavbě jako laici dopustili, napravit. A pomoc přišla od designérů pořadu Jak se staví sen. Tady se designéři především museli poprat s tou nejkřivější podlahou, jakou kdy v pořadu Jak se staví sen měli.

Kompromis, který nešidí

Dále stavební tým vyrovnal velmi křivou podlahu deskami ze dřevotřísky. To byl onen výše zmiňovaný kompromis, protože nový betonový podklad by během čtyř dnů, které jsou na přestavbu určeny, nestačil vyschnout. Na podlahu pak designéři vybrali novou krytinu z první vinylové zámkové podlahy, která se pokládá bez lepení.

reklama
reklama
reklama