reklama
 

Houpací postel pro lepší spánek: Chcete ji?

Umíte si to představit? Ulehnout unaveni do postele, trochu se pohoupat a pak v klidu usnout nebo si jen tak relaxovat s jemným pohupováním?

Foto: Profimedia.cz

Umíte si to představit? Ulehnout unaveni do postele, trochu se pohoupat a pak v klidu usnout nebo si jen tak relaxovat s jemným pohupováním?

Umíte? Pak Mood Rocking Bed od americké společnosti Shiner International byla vytvořena právě pro vás. Designér, zakladatel a majitel Joe Manus se pyšní výrobkem, který je ekologický a snadno použitelný jak v exteriéru (jako zahradní nábytek), tak i v interiéru (pokud se vám tedy vejde do ložnice).

Postel může být ponechána kdekoliv, na terase, doslova i na skále, stejně jako v místnosti, a to i zafixovaná v jakékoliv pozici (je vybavena gumovými dorazy), nebo "na volno", v tzv. houpacím režimu. Aby vynikl design je ovšem ideální, aby postel stála ve větším prostoru.

Z čeho a za kolik?

Rám z uhlíkové oceli, dřevo (borovice, dub, ořech) s povrchovou kartáčovou úpravou, k výběru je několikero velikostí. Vybírat můžete z klasické, standardní, ale i z modelů twin, full, queen. Postel je vyrobena z ekologických a plně recyklovatelných materiálů, to vše v ceně od 2 000 dolarů.

Líbí se vám? Rádi byste svou letitou postel vyměnili za designérský houpací kousek, nebo je vám vcelku jedno, kde uleháte?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Jak zalévat ve vedru, abychom zahradě neuškodili?

7 zdravotních problémů, za které může klimatizace!

Jak si doma úspěšně (ne)pěstovat černou plíseň

reklama

Komerční tip

reklama