reklama

Centrum designu BuDu vás nadchne

V Brně bylo otevřeno nové centrum interiérového designu, nazvané BuDu. Všichni, kdo se zajímají o nové trendy, ale nedokáží se v nich orientovat, zde najdou inspiraci i poradnu odborníků.

Expozice v centru designu BuDu
Expozice v centru designu BuDu | Foto: BuDu Brno

Jestli se zajímáte o trendy v interiérovém designu a zároveň se v nich potřebujete orientovat a nechat si poradit, je tu pro vás BuDu. Nové centrum interiérového designu, které bylo nedávno otevřeno v Brně. 

 

 Ve funkcionalistické budově architekta Bohuslava Fuchse v Masné ulici vznikly unikátní společné prostory, v nichž vystavuje řada předních návrhářských společností. Zákazníci zde získají jedinečnou možnost prohlédnout si všechny doplňky pod jedinou střechou, navíc se jim bude vždy věnovat odborný konzultant.

 

 "Každý, koho zajímají trendy v bytovém interiéru nebo designu a hledá novou inspiraci, totiž může mít k dispozici odborníka, který ho provede celým prostorem BuDu a rád zodpoví všechny otázky," představuje nové centrum Milan Vrbík, vedoucí manažer a zároveň spolumajitel společnosti FINEZZA Design, která s ideou BuDu přišla.

 

Místo kultury

 

BuDu by se po vzoru velkých evropských designových center mělo stát i významným místem kultury, ve kterém budou probíhat jedinečné výstavy a vernisáže. V současnosti mohou návštěvníci v prostorách BuDu zhlédnout výstavu známého českého fotografa Jadrana Šetlíka. „Spolupráci na výstavách jsme významně propojili i se sdružením Leporelo+, které organizuje výstavy ,mladé' designérské scény v Domě umění města Brna," doplňuje Vrbík.

 

V BuDu naleznou zákazníci řadu populárních značek - vybavení pro bytové interiéry od FINEZZA design, stínicí techniku LEHA od společnosti 4DECO, luxusní biokrby Fire4Home, koupelnové vybavení od Dara Interiér, interiérové dveře Ferrero Legno, podlahy Quick Step a Pandomo, nebo hi-endové audiovizuální technologie od společnosti Jasyko.

 

zdroj a foto: budubrno.cz

Potřebujeme poznat sami sebe. Při meditaci se vynořují bolesti a zranění, říká Bob | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama