reklama

BLOG Rychlé Fit recepty: Jednoduchý mugcake

Dnes mám pro vás recept na rychlý, snadný a výborný mugcake. Jakou formičku použijete, je na vás, já tentokrát použila tu ve tvaru donutu.

Foto: Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty
Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

Blanka Malchárková: Rychlé Fit Recepty

​Blanka se rozhodla v únoru 2018 pro velkou změnu. Spočívala především v oblasti zdravého životního stylu, který doposud neměla. Naštěstí ve svých 25 letech si uvědomila, že je načase s tím něco dělat. Založila si Instagram s myšlenkou, že tam bude dávat fotky svých jídel, díky kterým bude mít přehled nad tím, co jí.

"Všichni chceme být zdraví, ale nikdo pro to nechce nic dělat. Tak proč neudělat něco pro sebe, cítit se dobře a být zdravý jen tím, že jíte zdravější jídla? Je to jen o tom, chtít. Spoustu inspirace najdete na mém Instagramu @rychle_fit_recepty. Mějte krásný den!"

Co budeme potřebovat?

-1,5 lžíce mouky (já použila rýžovou)

-1 lžíce kakaa,

-vejce,

-avokádo,

-tři čtvrtě banánu (čtvrtku jsem použila na ozdobení)

-čtvrt lžičky prášku do pečiva

Postup:

Vše společně rozmixujeme a dáme do formičky, kterou si předem vymažeme a vysypeme moukou. Pečeme na 190 °C cca 15-20 minut. (Můžete zkusit upéct i v mikrovlnce, ale s tímto těstem nemám zkušenosti, zda se to povede, ale věřím, že ano.) Když se těsto nelepí, tak magcake vytáhneme z trouby. Nahoře mám řecký jogurt, mandle a topping.

Putinovo Rusko už se ničím netají. Vzhlíží k Sovětskému svazu a lační po pomstě | Video: Kristýna Pružinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama