reklama
 

BLOG SimiLife: Recept na nejlepší nepečené cukroví - RAW zasněžení sněhuláci

Pokud se vám letos nechce péct nebo byste rádi vyzkoušeli něco nového, mám pro vás rychlý recept na vánoční nepečené cukroví. Tito raw zasněžení sněhuláci potěší všechny milovníky kokosu a kakaa a jsou hotoví za pár minut.

Foto: Simona Šeligová - SimiLife
Simona Šeligová - SimiLife

Simona Šeligová - SimiLife

Simona Šeligová je autorkou blogu SimiLife (http://www.similife.cz). Z původního blogu o zdravém životním stylu se s příchodem miminka stal blog o mateřství. Simi ráda inspiruje maminky a sdílí s nimi své radosti i starosti skrze svůj blog, Youtube (http://www.youtube.com/similife) a Instagram (http://www.instagram.com/similifecz . Ráda by vytvořila komunitu maminek, které se budou scházet i mimo sociální sítě. Život je přece hlavně offline!

Postup (cca 10-12 ks):

1 ks banánu

2 lžíce kokosového oleje

100 g strouhaného kokosu + cca 20 g kokosu na obalování

10 g kakaa

2 lžíce kokosového sirupu (můžete dát i agáve sirup nebo med)

Banán rozmačkejte vidličkou, přidejte všechny ingredience a vytvořte těsto. Z těsta můžete dělat kuličky anebo jím plníte formičky (já měla sněhuláka). Následně obalte ve strouhaném kokosu a nechte ztuhnout v lednici do druhého dne. Skladujte v lednici a zkonzumujte do 3 dnů. Chutnají opravdu skvěle! Toto raw cukroví doporučuji dělat vždy čerstvé, nikoliv do zásoby. Pokud byste chtěli další recepty na zdravější cukroví, podívejte se ke mně na blog.

www.similife.cz

Dobrou chuť!

Mohlo by vás zajímat

reklama