reklama
 
  • Wiki
  • Babicovy dobroty

Jiří Babica chce svým pořadem Babicovy dobroty ukázat divákům TV Nova, co vše se ve světě naučil. Jednoduché tipy, triky a recepty učí ve svém pořadu. Ukáže vám, jak uvařit světová jídla z domácích ingrediencí. Pořad Babicovy dobroty můžete sledovat každou neděli v 18:40 na televizi Nova.

Během jedné epizody si uvaří jeden recept u diváka doma. Následně spolu vaří recepty ve studiu u Jiřího Babici a na závěr pořadu si vyzkouší Jiří Babica ještě jeden recept sám.

Jiří Babica se v pořadu Babicovy dobroty snaží ukázat divákům, že mohou ochutnat světovou kuchyni a použít domácí a levnější suroviny. Vaří rychlé a snadné recepty, které nejen, že zvládne každý, ale nebude muset sáhnout hluboko do peněženky. Během pořadu ukazuje Jiří Babica divákům i různé vychytávky do kuchyně. Doplňky do kuchyně používá během svých receptů.

Jiří Babica

Jiří Babica se vyučil na kuchaře v pražských hotelech Palace a Ambassador. Pracoval v hotelu Alcron v Praze a po devíti letech odešel do Německa. Cestování ho vždy velmi bavilo. Jako kuchař čerpal inspiraci na všech kontinentech, kromě Antarktidy. Zkoušel mnoho nových jídel a kombinací. Během svého života hledá nápady, jak exotické prvky přenést domů, aby je mohli uvařit obyčejní lidé.

Související články

reklama
reklama
reklama