reklama
 

Američanům loňskou porážku vrátíme!

"Čtvrtfinále je branou k úspěchu. Myslím, že jsem si vybudovali solidní pozici, abychom jim prošli. Ten zápas bude otázkou štěstí nebo smůly. Máme ale vynikající tým, šance projít tou branou je velká.

Američané mají letos na šampionátu horší tým než loni v Praze. Alespoň podle toho, co jsem viděl. Ostatně ani tehdy nebyly jejich výkony ideální. Přesto radím nepodceňovat. Je zřejmé, že si na ně musejí dát Růžičkovi hoši pozor. Je to nevyzpytatelný tým, který může udělat jakýkoliv výsledek.

Navíc je třeba brát v potaz, že ve Vídni bude tolikrát zmiňovaný horší led. Právě takový povrch může jejich hře vyhovovat. Zatímco naše kombinace budou váznout, pro ně bude jejich hra nahazování puků a silový styl hokeje daleko jednodušší.

Ale tím nechci říci, že by nehráli zajímavý hokej. Mají dobré protiútoky, na to je třeba si dát pozor. Vyniká zejména mladý Šťastný. Na to je třeba dávat opravdu pozor. Přesto si nemyslím, že bychom se měli bát. Když to shrnu, tak máme oproti loňsku lepší tým, zatímco Američané horší. Mně z toho vyplývá, že bychom je měli porazit.

Věřím, že jim porážku z Prahy vrátíme i s úroky!"

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama