reklama
 

4 důvody pro letní dovolenou s německou cestovní kanceláří

Ještě před několika lety jezdilo s německými cestovními kancelářemi na svou letní dovolenou několik málo českých dobrodruhů. Dnes „s německou cestovkou“ vyráží na dovolenou lidí čím dál víc. Jaké jsou plusy takové dovolené, vysvětlují odborníci z portálu Dovolena.cz

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: STUDENT AGENCY k.s.

Dovolená na míru vašim časovým možnostem

Rádi byste k moři jen "na otočku" nebo naopak ideálně přesně na 15 dní od čtvrtka do čtvrtka, ale nabídky, které prohlížíte, jsou striktně na týden nebo dva a jen od soboty do soboty? Odborníci z portálu dovolena.cz radí vybírat z nabídky německých cestovních kanceláří. Proč? Německé cestovní kanceláře využívají v hojné míře i pravidelné linkové lety do všech destinací, a tak není problém rezervovat letenku přesně na den, kdy potřebujete a vracet se v termínu, který vám vyhovuje. Navíc tím, že německé kanceláře připravují katalogy pro daleko větší německý trh, mají v některých lokalitách až násobně větší kapacity ubytování než kanceláře české a svůj zájezd si tak vyberete i v době, kdy nabídka zájezdů českých CK již značně prořídla. Většina německých CK nabízí odlety i z Prahy, ale pokud jste z Moravy, bude možná cesta na letiště do Vídně rychlejší. Podívat se na nabídku německých CK se vyplatí i pokud cestujete na dovolenou vlastní dopravou třeba do Rakouska. Německé a rakouské CK jsou na tomto trhu totiž "doma" a ceny za hotely i apartmány vás příjemně překvapí.

Letní exotika a široká nabídka v před- a po- sezónních termínech

Nejvíc Čechů vyráží za exotikou v zimě. Ale i v létě jsou některé exotické destinace zajímavou volbou. A jak se zvyšují ceny luxusnějších dovolených ve Středomoří, začíná být letní exotika i cenově srovnatelnou volbou pro ty, kteří přemýšlejí, čím třeba vícehvězdičkovou dovolenou na Krétě nahradit. Německé cestovní kanceláře navíc nabídky připravují i v termínech, kdy je v tradičních destinacích už krásné počasí, ale české cestovky "ještě nelétají". V těchto termínech jsou i ceny bezkonkureční, pokud tedy chcete ušetřit a vyhnout se období hlavní sezóny, prozkoumejte nabídku zahraničních kanceláří, určitě si vyberete.

Rodinná dovolená s cenovými zvýhodněními pro děti

I německé cestovní kanceláře myslí na vaše děti a dbají na to, aby v nabídce měly dostatek ubytování v rodinných pokojích. Je samozřejmé, že děti cestují za zvýhodněné ceny. Navíc, pokud ve vyhledávači např. na portálu dovolena.cz zadáte i věk vašich dětí, německá cestovní kancelář vám cenu zájezdu za celou rodinu spočítá se všemi zvýhodněními rovnou na stránce a víte přesně a hned, kolik za váš pobyt u moře zaplatíte. Německé cestovní kanceláře vaši poptávku ihned zadávají do "systému", a tak máte o dostupnosti zájezdu i ceně okamžitou informaci.

Jednoduché objednání zájezdu

Jak si zájezd u německé cestovky objednat? Velice jednoduše třeba na stránkách portálu dovolena.cz, kde navíc najdete porovnání nabídek zájezdů všech cestovních kanceláří, tedy i těch českých. Celý proces objednání i zakoupení dovolené zvládnete online. Zkušení operátoři vám navíc s výběrem dovolené rádi poradí, ne vždy je totiž ta na první pohled nejlevnější dovolená ta nejvýhodnější. Cestovní kanceláří inzerované "dítě zdarma" se vám může prodražit na ceně za dospělého. I při kupování zájezdu se tedy vyplatí si nabídky různých pořadatelů dobře porovnat. Vybírejte tedy svoji dovolenou tam, kde vám porovnání co největšího počtu zájezdů umožní.

reklama

Komerční tip

reklama