reklama

10 tipů, jak si užít intenzivnější sex a silnější orgasmus

Ty tam jsou doby, kdy téma sex bylo tabu. Na druhé straně nic se nemá přehánět a sexualita by přece jen měla zůstat záležitostí intimnějšího charakteru a vzájemného sdílení v páru. Jak na to, abyste si svou intimitu trochu zpestřili a fyzický prožitek prohloubili? Máme pro vás pár tipů.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Orgasmus je intenzivní fyzická rozkoš doprovázená zpravidla euforickým vnímáním. Toliko strohá definice. Pokud bych ale měla orgasmus opravdu napasovat jen do pouhých slov, dost těžko bych byla schopná vyjádřit množství pocitů a těžko popsatelný slastný chaos, které v mém těle během tohoto vzácného okamžiku probíhají.

Víte, že žena může prožít tři různé druhy orgasmů? Ten první, klitorální, je "nejjednodušší" a naprostá většina žen si jej umí navodit i sama.

  Orgasmus se od dob starověkých Řeků až po éru doktora Freuda používal k léčbě ženské nemoci, která byla definována jako hysterie. Orgasmus

Vaginální orgasmus způsobuje dráždění uvnitř pochvy. Úskalím je, že mnoho žen je (mylně) přesvědčeno o tom, že tohoto druhu orgasmu dosáhnout nemůže. Opak je pravdou, jen je třeba dostatečný "trénink", důvěra a maximální uvolnění.

Smíšený orgasmus je, jak nejspíš předpokládáte, kombinace obou předchozích. Je třeba být psychicky zcela odpoutaná od okolního světa, využít poloh, kdy je co možná nejhlubší průnik, a v neposlední řadě se dokonale sladit s pohyby a naladěním partnera.

Orgasmus je zkrátka úžasná záležitost, a jak si jej ještě více prožít, se dozvíte v naší grafice.

reklama
reklama
reklama