reklama

Málokdo vám poradí, jak se chovat po sexu. Tohle ale raději nikdy nedělejte

Je to zvláštní, viďte? Většinou se dočtete, co dělat před sexem, jak si okořenit milování a zintenzivnit zážitek. Málokdo vám ale poradí, co nedělat poté. I to je totiž důležité, protože svým následným chováním můžete celý zážitek taky pěkně zazdít. A co tedy nedělat?

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Milování je úžasná součást lidského života, přesto je stále obestřeno mnoha předsudky. Ať už jej vnímáte jakkoli, pravdou je, že by nemělo být věcí veřejnou. Trocha intimity mu jistě sluší i prospívá. 

Prospívají mu však i jiné věci. O tom, jak si sex trochu okořenit, co jíst nebo raději nejíst, co si obléknout, jak vonět nebo jakým způsobem o něm komunikovat, se už řeklo i napsalo mnoho. Méně se ale píše o tom, co určitě nedělat, přesněji řečeno - co nedělat bezprostředně poté, co se domilujete.

I to je totiž dobré vědět. Vždyť k milování patří nejenom předehra a akt samotný, ale také to, co následuje. Sladká tečka na závěr, pomalé doznívání, křehká rezonance čerstvě prožitých okamžiků. Protože jedině tak může být milování kompletní…

A čím si tedy onu poslední část nepokazit?

Přečtěte si v naší grafice.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama