reklama

Zásnubní prsten se safírem, perly i medailony. Impozantní šperky princezny Kate

Královna Alžběta II. i princezna Diana měly za svého života bezkonkurenční šperkovnice. Proto není žádným překvapením, že mnoho jejich slavných šperků nyní nosí princezna z Walesu a budoucí královna Kate.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia, Reuters

Diamanty, safíry, rubíny, perly, růžové, bílé i žluté zlato. To vše obsahuje šperkovnice Catherine, princezny z Walesu, která měla na sobě již několik nezapomenutelných šperků.

Od královské svatby s princem Williamem uplynulo více než deset let. Tehdy budoucí princezna z Walesu dorazila do Westminsterského opatství v dechberoucích šatech od Alexandra McQueena, aby se oficiálně připojila k britské královské rodině. A právě zde se dal vidět i zásnubní prsten z 18karátového bílého zlata s 12karátovým oválným modrým safírem a čtrnácti diamanty, který kdysi patřil princezně Dianě. Od zasnoubení Kate s princem Williamem se stal tento prsten jedním z nejžádanějších modelů na světě.

Podívejte se do galerie na záviděníhodnou sbírku šperků, které Kate nosila od vstupu do monarchie.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama