reklama

VYTLAČTE AKNÉ ZE ŽIVOTA!

Dospělé ženy s akné nejsou výjimkou. Problémy s pletí se objevují u pubertální mládeže, ale i u žen kolem třicítky. A možná i vy patříte k těm, kdo i v dospělém věku lamentuje před zrcadlem nad zdánlivě neporazitelnými pupínky.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: BELUPO léky a kosmetika, s.r.o.

Na rozdíl od pupínků, které nás trápily na střední škole, má akné v dospělém věku pomalejší průběh. Akné se obvykle zhoršuje v období menstruace, ale na pleť působí i špatná strava, kouření, stres, nebo nedostatečná péče.  Proto se u žen v produktivním věku často vyskytuje tzv. kosmetické akné. Vzniká u žen s mastnější pokožkou, které dlouhodobě používají nevhodné kosmetické produkty. Často to bývají příliš hutné krémy. Látky, které obsahují, dráždí mazové žlázy a vznikají tak hluboké uzavřené komedony, časem i velmi zanícené. Na trhu se objevuje mnoho přípravků, a je potřeba si vybrat takové, které akné řeší, a to i dlouhodobě. Zvolte si takové čisticí, hydratační a pečující přípravky, které mají speciální složení určené pro problematickou pleť. Zajímejte se také o složení přípravku, který na pleť nanášíte. Nebojte se být náročná, protože krátkodobé zlepšení nemusí působit trvale.

Vhodným by pro vaši náročnou pleť mohl být pečující a revitalizační zinkový krém BAZA light, který právě svou jemnou texturou zabraňuje ucpávání pórů, odstraňuje příčiny akné, pokožku hojí a dlouhodobě hydratuje. Za dokonalost vaší pleti v krému bojují zinek, bisabolol a skvalan (neboli moderní "přírodní facelift"). Tímto jedinečným složením je vhodný i jako doplněk léčby problematické a podrážděné pokožky. Krém se používá při léčbě ovlivňující její přirozenou ochrannou lipidovou bariéru. Glukonát zinku a bisabolol pokožku chrání a zklidňují a jsou vhodné také pro udržování jejího dobrého stavu během obnovy přirozené kožní bariéry. Přípravek je vhodný také pro dospívající s problematickou mastnou pokožkou, jelikož čištěním pleti snižuje výskyt rozšířených pórů. Pokožku zároveň matuje a potlačuje drobné nedostatky a začervenání. V krému BAZA light jsou obsaženy změkčující látky jako je skvalan, přirozeně se vyskytující v tukové vrstvě pokožky, který zabraňuje vysoušení, obnovuje vláčnost, pružnost a zajišťuje celodenní hydrataci.

BAZA light krém je určen pro dospělé a děti od 3 let. Zatím je dostupný v "kabelkové" verzi 60g za light cenu od 98 Kč, ale již brzy bude dostupný i ve 100g tubě.

Více informací hledejte na www.belobaza.cz

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama