reklama

Výrazné halenky, které zlepší váš styling. 10 nejlepších formálních a večerních stylů

Dámská halenka - kousek šatníku, který je stálicí v prakticky každé skříni! Jejím jednoznačným benefitem je to, že s její pomocí vykouzlíte nespočet různých kombinací nejen pro formální příležitosti. Alespoň jedna správně padnoucí halenka je zkrátka must have každého dámského šatníku! Pojďme se podívat na 10 originálních formálních outfitů, které každá žena využije!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Bostan Natalia / adobestock.com

Do pracovního prostředí jako dělaná

Trávíte své pracovní dny na poradách, v kanceláři a na různých business schůzkách? Vytvořte si pomocí dámské halenky hned několik outfitů, po kterých můžete sáhnout právě v pracovním prostředí! Nejlépe vám bude fungovat jakákoli jednoduchá halenka v základních barvách - bílá, béžová, černá nebo třeba námořnicky modrá. Do práce ji pak můžete kombinovat třeba s oversize sakem v kontrastní nebo stejné barvě. Stačí už jen obléknout černé kalhoty, džíny, úzkou koženou sukni a máte k dispozici tři různé outfity. 

Pokud si potrpíte na halenky s výraznými prvky, nechte ji vyniknout a zbytek outfitu volte jednoduše. Velmi žensky působí květinové potisky, volány nebo třeba krajka. K takové halence si vyberte kalhoty v jedné ze základních barev, která je tón v tónu s potiskem. Pokud nemusíte, přes halenku už nic nepřehazujte a nechte ji vyniknout v plné její kráse! Kalhoty můžete vyměnit za dlouhou černou sukni - a je jedno, jestli dáváte přednost rozevláté variantě nebo úzkému střihu. 

S dotekem něžnosti - tak by se dala popsat klasická bílá halenka, která se hodí naprosto ke všemu. I v business prostředí si s ní můžete trochu pohrát a dodat jí šmrnc! Perfektně bude vypadat s koženou sukní a pořádnými boots, které její něžné tóny trochu srazí a dodají jim potřebný šmrnc! Každý z těchto business outfitů můžete ozvláštnit originálními doplňky - brožemi, kabelkami, šátky nebo třeba zajímavými pásky. I formální móda totiž může být hravá a odrážet vaši vlastní osobitost!

A co další formální příležitosti?

Večírky, oslavy, business večeře - to jsou další formální události, ke kterým je dámská halenka perfektní volba. V těchto případech už si můžete trochu více pohrát. Velmi elegantně a rafinovaně vypadají průstřihy, zavinovací střih nebo třeba zajímavě zdobený výstřih. Pozor! Stále jsme u formálních příležitostí - výstřih by tedy neměl být přehnaně hluboký a stejně tak průstřihy by neměly odhalovat víc, než je nezbytně nutné! Černé kalhoty, džíny nebo sukni pak volte podle charakteru příležitosti. 

Tyto originální kousky vypadají skvěle se zdánlivě jednoduchými, ale zároveň rafinovanými outfity. Nebojte se oversize svršků a kraťasů, které ve vzájemné kombinaci vypadají prostě skvěle! Výbornou variantou jsou také kraťasové sukně. Společně s vysokými kozačkami a originálními punčochami jsou božské. 

Vaší pozornosti by také neměly uniknout dámské body. Ty jsou perfektní pro ty příležitosti, kdy potřebujete, aby vše drželo skvěle na svém místě. Nemusíte řešit vykukující cípy, shrnující se látku ani žádné další nešvary. Zkrátka a dobře - můžete se plně soustředit na společnost, ve které se právě nacházíte!

reklama
reklama
reklama