reklama
 

Vyprávějte své příběhy s Trollbeads

Připomeňte si originálně své velké i malé životní okamžiky.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Trollbeads

Možná jste si minibillboardů a minipostaviček, které na přelomu září a října zaplavily metropoli a poté český i světový virál, také všimli. Praha se díky tomu baví. Dánské šperky Trollbeads vsadily v marketingové kampani na originalitu sobě vlastní. Na malé připomenutí velkých okamžiků, chvil, kterých se nechcete jen tak vzdát. Umějí to dokonale.

Chce se říct, že právě proto před téměř půl stoletím v jednom malém kodaňském šperkařství vznikly. Každá žena si díky nim může sestavit vlastní příběh. Máte-li v ruce originál s precizním provedením a úchvatným nadčasovým designem, je ta touha omamná, až návyková.

Možnost kombinovat přívěsky ze zlata, stříbra či muránského skla všech odstínů a barev trvá už víc než čtyřicet let - to díky zlatníku Nielsenovi, jehož nápad vyrobit ženě netradiční šperk byl tak inspirativní a úspěšný, že ho v posledních letech následují další šperkařské firmy. Jenomže originál je jen jeden…

Neznám slovo NEJDE, říká s oblibou majitelka značky Lise Aagaard. Nemá tím na mysli zdaleka jen nápady a design, ale i know-how v technologiích výroby a zpracování šperků. S unikátním vkládáním zirkonů a dalších materiálů do muránského skla totiž přišly právě šperky Trollbeads. I díky tomu nabízejí na dva tisíce různých přívěsků, které lze nejrůznějším způsobem kombinovat. Možnost dopřávat si další a další je lákavá. A pokud to navíc lze udělat ve výjimečném prostředí, je to dvojnásob přitažlivé. Tak jako v nové prodejně Centra Chodov, která nabízí báječné prostředí, pohodu i skvělý servis, ať už dámy vybírají patnáctý či pětadvacátý přívěsek svého příběhu, anebo hledají ten úplně první.

Při pohledu skrz její portál se chce říct: Vítejte ve šperku plném šperků! Nechte se vtáhnout do světa příběhů Trollbeads a vyprávějte své vlastní.

reklama

Komerční tip

reklama