reklama
 

Známe taneční páry letošního ročníku StarDance: Které hvězdy si na podzim zatančí?

Česká televize představila kompletní sestavu soutěžících, kteří na podzim změří své síly v jubilejním desátém ročníku StarDance.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Soutěž StarDance s podtitulem "… když hvězdy tančí" přichystala letos už svou desátou řadu. Představí se jako obvykle deset tanečních párů - vždy známá tvář a profesionál. Soutěží se již tradičně ve standardních a latinskoamerických tancích a cenou je titul "Král a Královna tanečního parketu".

Letošní ročník nabídne změny v řadách profesionálních tanečníků. "Chtěli jsme dát prostor a ukázat lidem novou generaci profesionálů a vůbec se otevřít světu profesionálního tance. Casting nám ukázal, že máme opravdu z čeho vybírat. Nová řada nám teď přinese nové příběhy a stejnou startovací čáru pro všechny. Bude to nové pro tanečníky, diváky i pro nás," říká dramaturg soutěže Jan Potměšil.

Změn se dočká také porota. Na místa Radka Balaše a Václava Kuneše zasednou tanečník Jan Tománek a Richard Genzer, který soutěžil v poslední řadě. Moderátorská dvojice naštěstí zůstává ve stejném složení - těšit se můžeme na Terezu Kostkovou a Marka Ebena.  

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama