reklama

Začněte Štědrý den letos jinak: Zúčastněte se svátečního výběhu pro rodiny s dětmi

Jedním z nejlepších způsobů, jak se zbavit stresu, vyčistit si hlavu a zlepšit si náladu, je pohyb. Co si ho dopřát třeba na Štědrý den ráno? Spojte příjemné s užitečným, vezměte celou rodinu a přijďte na sváteční výběh s projektem FitMAMI.

Foto: archiv PR

Co letos začít Štědrý den pohybem, na čerstvém vzduchu a s partou dalších aktivních maminek a tatínků s dětmi? Skvělou příležitostí je akce s názvem Štědroranní běh fitMAMI.

Můžete od rána ležet a koukat na pohádky, uklízet, balit dárky nebo jíst cukroví. Nebo se rozhodnete udělat něco pro své zdraví a od Vánoc si na chvilku trošku odpočinout. Je tu nová vánoční tradice určená stovkám rodin. Štědroranní běh fitMAMI se letos poběží na více než 10 místech po celé České republice. Konkrétní města a lokality, kde akce proběhne, najdete na www.stedrorannibehfitmami.cz

Štědroranní běh fitMAMI začíná na všech místech v sobotu 24. prosince v 9 hodin ráno a je určen pro širokou veřejnost. Přijít mohou celé rodiny, ale i jednotlivci nebo maminky s kočárky. Čeká vás běh zhruba na 40-50 minut v pohodovém tempu společně s vyškolenou fitMAMI lektorkou, jenž je prokládán různými pohybovými hrami a lehkým cvičením tak, aby byl štědroranní běh skutečně zábavný a pro všechny. A na závěr čeká všechny zdravý vánoční přípitek a třeba i pár kousků cukroví.

Seznamte se…

FitMAMI je sportovní program v ČR, který se zaměřuje nejenom na cvičení s kočárky pro maminky s dětmi a miminky, ale i na outdoorové cvičení pro těhotné ženy. Na čerstvém vzduchu a ve společnosti dalších aktivních maminek. Procvičíte si nejen celé tělo, ale užijete si také spoustu zábavy - to vše ve společnosti vašich dětí. "Naším cílem je motivovat ke sportu a pohybu nejen maminky na mateřské dovolené, ale zároveň jim dávat prostor k seberealizaci a podporovat je v aktivním trávení volného času," říká zakladatelka projektu Pavla Maříková. 

Mrtví nestojí Babišovi ani za komentář. Já z lidí hlupáky dělat nebudu, říká Mucha | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama