reklama

Vyhrajte vstupenky na exkluzivní koncert!

Pavel Vítek se 30. července 2011 vrátí na nádvoří hradu Karlštejn a vystoupí v samostatné koncertní show, ve které kromě největších hitů zazpívá také písně svých pěveckých vzorů.

Foto: Žena

Pavel Vítek se 30. července 2011 vrátí na nádvoří hradu Karlštejn a vystoupí v samostatné koncertní show, ve které kromě největších hitů zazpívá také písně svých pěveckých vzorů.

90 minutový recitál nabídne skladby Karla Svobody, Petra Nováka, Elvise Presleyho, Olympicu nebo Jiřího Suchého a zpěvák je zazpívá živě za doprovodu Top orchestru a sboru Jana Smolíka.

Program v muzikálovém bloku doplní hvězdní hosté: zpěvačka Monika Absolonová a sopranistka Tereza Mátlová, s níž Vítek zazpívá duet z muzikálu Fantom opery.

Pavel Vítek, který se na scéně české populární hudby a muzikálového divadla pohybuje 25 let, na nádvoří gotického hradu vystoupil poprvé v roce 2008, kdy na vyprodaném nádvoří zazpíval s Evou Pilarovou a Josefem Vojtkem.

Koncert Pavla Vítka otevře letošní Karlštejnské kulturní slavnosti, v jejichž rámci se ještě uskuteční divadelní představení  klasické komedie Zdravý nemocný s Karlem Rodenem v hlavní roli (5. srpna) a hudební komedie Světáci, která je divadelní adaptací slavného filmu ve hvězdném obsazení (26. srpna).

Vstupenky na všechna představená jsou v prodeji v pokladně hradu Karlštejn, Infocentru Karlštejnsko, Městském informačním středisku Beroun a v síti Ticketportal.

VIP vstupenky, které zahrnují osobní setkání s Pavlem Vítkem, jsou již vyprodány. Ale jedna z vás má jedinečnou šanci VIP vstupenky vyhrát! Na další 4 čekají dvě obyčejné vstupenky.

Napište a vyhrajte!

Zašlete nám své podněty, nápady, připomínky - jak se vám nová Žena.cz líbí a vyhrajte! Posílat můžete do středy 27.7. na adresu [email protected]. Výherci budou kontaktováni mailem. Pro rychlejší komunikaci prosím nezapomeňte uvést svůj mobilní telefon!
Krásné léto vám přeje redakce!

 

SUMA SUMÁRUM

Jediný open air koncert s hvězdnými hosty:

  • nový koncertní program s největšími hity a evergreeny z oblasti populární hudby a muzikálů
  • hosté: Monika Absolonová, Tereza Mátlová, Ivana Andrlová a Olga Želenská
  • doprovází Top orchestr a sbor Jana Smolíka
  • vstupné: 299,-Kč
  • Zahrnuje parkování zdarma na centrálním parkovišti v obci Karlštejn
  • VIP vstupné: 599,-Kč
  • Zahrnuje parkování zdarma a osobní setkání s Pavlem Vítkem.

Britové jsou u vytržení ze znovuobjevených záběrů královny. Stačilo jedno slůvko | Video: Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama