reklama

Víkend v TV: Účastníci zájezdu, Parfém, Princ a já

Televizní tipy na víkend. Romantika i drama

Fotografie z filmu Parfém: Příběh vraha
Fotografie z filmu Parfém: Příběh vraha | Foto: SPI

Co zajímavého stihnout o prodlouženém víkendu v televizi? Nabízíme několik tipů na sobotu a neděli napříč spektrem televizních stanic.

Romantika na druhou

V sobotu ve čtyři hodiny odpoledne by vám neměla uniknout romantická komedie Princ a já (2004) o studentce, která se zamiluje do mladého dánského prince. Film se částečně natáčel v České republice, a v epizodních rolích tak uvidíte několik českých herců - například Barboru Kodetovou či Zdeňka Maryšku, kterého znáte ze seriálu Expozitura.

Neporažený Matt Damon

Cinemax od dvaceti hodin vysílá dojemné a napínavé drama Invictus: Neporažený (2009). Film čtyřnásobného držitele Oscara Clinta Eastwooda vypráví příběh o Nelsonu Mandelovi (Morgan Freeman), který spojil síly s kapitánem jihoafrického rugby týmu Francoisem Pienaarem (Matt Damon), aby pomohl sjednotit zemi.

Tajemný Příběh vraha

Pokud budete mít chuť spíše na žánr krimi, pusťte si v devět hodin večer televizní program Filmbox Extra, který vysílá skvělou adaptaci celosvětového literárního bestselleru Parfém: Příběh vraha (2006) německého režiséra Toma Tykwera.

Neděle: komedie podle Viewegha a akční Odstřelovač

V neděli od osmi hodin večer na Nově vás určitě pobaví komedie Účastníci zájezdu (2006). V hlavních rolí uvidíte Evu Holubovou, Annu Polívkovou, Pavla Lišku nebo Bohumila Klepla. Film zrežíroval Jiří Vejdělek (Ženy v pokušení, Muži v naději) podle scénáře úspěšného spisovatele Michala Viewegha.

Od dvaceti hodin poběží na Markíze americký akční thriller Odstřelovač (2007) s Markem Wahlbergem v hlavní roli. Film nabízí řadu akčních scén a vtipných hlášek.

"Jsem rád, že se toho Iveta nedožila." Seriál o Bartošové to od blízkých schytal | Video: Michaela Lišková
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama