reklama

TV tipy na víkend - Sněženky a machři, Růžový panter 2

Na co se o víkendu podívat v televizi? Přinášíme vám několik zaručených tipů na dobrou zábavu

Sněženky a machři
Sněženky a machři | Foto: Aktuálně.cz

Jaký film si v sobotu a neděli pustit v televizi? Přinášíme vám několik tipů napříč spektrem stanic.

Sobota: Zakletý v čase, Bratři, jak se patří, Koření života

Deset minut po poledni na HBO 2 si nenechte ujít romantickou sci-fi Zakletý v čase (2009). Film natočil Robert Schwentke podle bestselleru o lásce, která přesahuje hranice času. Clare (Rachel McAdamsová) je zamilovaná do Henryho (Eric Bana) celý svůj život. Věří, že si jsou souzeni, ačkoli ví i to, že budou odloučeni, jen neví kdy: Henry je cestovatel časem - prokletí velmi vzácné genetické anomálie, která způsobuje, že se Henry skoro celý svůj život přesouvá v čase do budoucnosti a minulosti bez jakékoli kontroly.

V 17.40 na HBO si přijdou na své příznivci komedií. Americký film Bratři, jak se patří (2003) vypráví o siamských dvojčatech (Matt Damon a Greg Kinnear), kteří společně vedou restaurant s rychlým občerstvením, a přestože jsou povahově zcela rozlišní, žijí si docela dobře. Jenže pak se herecky nadané dvojče rozhodne zkusit štěstí v Hollywoodu.

Ve dvacet hodin vysílá Nova romantickou komedii Koření života (2007). Úspěšná šéfkuchařka (Catherine Zeta-Jonesová) je vystavena zkoušce, když se musí náhle postarat o svou devítiletou neteř a navíc si musí poradit s drzým zaměstnancem (Aaron Eckhart), který jí líbí.

Neděle: Slečna zamilovaná, Růžový panter 2, Sněženky a machři

Ve 13.25 na HBO 2 si pusťte americkou komedii Slečna zamilovaná (2009). V hlavních rolích zábavného příběhu o ženě, která se bezhlavě zamiluje do muže, který však její lásku neopětuje a dokonce ji považuje za stalkerku, uvidíte Sandru Bullockovou  a Bradley Coopera.

Na Nova Cinema si nenechte v 16.10 ujít druhý díl dobrodružné komedie s názvem Růžový panter 2 (2009). Když začnou po celém světě mizet vzácné šperky včetně legendárního diamantu Růžový panter, je šéfinspektor Dreyfus (John Cleese) nucen zapojit Clouseaua (Steve Martin) do vyšetřování jakožto člena mezinárodního týmu detektivů a odborníků, pověřeného dopadením zloděje a navrácením odcizených šperků.

Ve dvacet hodin vysílá tv Nova dnes již kultovní komedii Sněženky a machři (1982). Veselé eskapády studentů druhého ročníku gymnázia natočil Karel Smyczek. V humorném tónu je líčen příjezd a zabydlení studentů na horské chatě, nové a nečekané vztahy mezi studenty a jejich pedagogy.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama