reklama

TV tipy na víkend: Román pro muže, Nesvatbovi

Jaký filmy si pustit o víkendu v televizi? Přinášíme vám několik tipů na sobotu a neděli

Román pro muže
Román pro muže | Foto: Bontonfilm

Na jaký film se podívat o víkendu v televizi? Přinášíme vám tipy na sobotu i neděli napříč spektrem stanic.

Sobota: Exmanželka za odměnu, Nesvatbovi, Kate a Leopold

V 18.10 vysílá HBO Comedy akční romantickou komedii Exmanželka za odměnu (2010). Na Milo Boyda (Gerard Butler), smolařského lovce odměn, se usměje štěstí, když dostane za úkol vystopovat a předat spravedlnosti svou bývalou manželku, reportérku Nicole Hurley (Jennifer Anistonová). Domnívá se, že ho čeká snadná odměna, ale když mu Nicole zmizí, aby sledovala stopu vražedného spiknutí, uvědomuje si, že nic, co se týká jeho a Nicole, není jednoduché.

Ve 20 hodin si na Nově nenechte ujít komedii Nesvatbovi (2005). Zprostředkovatelé rozvodů John Beckwith (Owen Wilson) a Jeremy Grey (Vince Vaughn) jsou jak obchodní partneři, tak dlouholetí přátelé, kteří mají ideální jarní koníček - vetřou se na svatbu a tam narušují její poklidný chod. Ať už jde o svatbu židovskou, italskou či hinduistickou, tohle charismatické a okouzlující duo ji rozloží.

Ve 22.30 si pusťte na Primě romantickou fantasy komedii Kate a Leopold (2001). Příběh začíná na konci 19. století - mladý Leopold (Hugh Jackman), který odmítá zaběhlé strnulé konvence i názory svého otce, je jedním z nejžádanějších ženichů v New Yorku. Kromě obdivných pohledů dívek ho pronásleduje i zvláštní mladík. Díky němu se Leopold dostává do časové smyčky. Na jejím konci ho čeká New York dnešních dnů, překvapení v podobě automobilů, telefonů, televize a především krásné a sympatické Kate (Meg Ryan).

Neděle: Román pro muže, King Kong

Ve 14.45 vysílá HBO komedii King Kong (2005) slavného režiséra Petera Jacksona, který natočil trilogii Pán prstenů. Skupina filmařů se vydává do Tichomoří hledat legendární Skull Island, na němž podle pověstí kdysi žilo gigantické monstrum jménem Kong. Výprava, v níž figurují excentrický režisér Carl Denham (Jack Black), krásná Ann Darrowová (Naomi Wattsová) a scenárista Jack Driscoll (Adrien Brody), tajemný ostrov skutečně nalezne a přistane na něm. Bohužel monstrum, o němž chtěli natočit hraný dokument, stále žije.
 


 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama