reklama
 

Tip na výlet: Festival Stodola Michala Tučného

Netradiční letní festival Stodola Michala Tučného je příjemnou country akcí v Hošticích u Volyně

Foto: Tomáš Netočný

Objíždíte celé prázdniny hudební festivaly, divadelní festivaly nebo festivaly piva a gastronomie, tenhle festival si nemůžete nechat ujít.

Ke konci srpna v Hošticích u Volyně vypukne festival Stodola Michala Tučného, která je přehlídkou dobrého jídla, kvalitní country muziky a příjemné atmosféry.

Festival

Letos bude Stodola v modernějším country soundu. Zásadní změnou je sobotní večer. Známé písně Michala Tučného zazní v modernějším pojetí pražské countryové formace BlueGround, která nahradí skupinu Tučňáci. BlueGround je kapela hrající současnou mouderní country hudbu. Jednotlivý členové mají zkušenosti z kapel jako Fešáci nebo Fámy P. Kůse či Vabank Unit.

Program festivalu Stodola Michala Tučného

Na pátek si připravili pořadatelé akci zcela zdarma. Areál bude otevřený od 17.00 a začne rozjezdová párty. Hostem bude The Moonshine Howlers se svým hostem Míchaelou Tučnou. Dále vystoupí Tereza Jakobová, Daniel Király, Michal Pykal, Monty, Přelet MS nebo Kuba & Vegy. Soutěž o cenu Michala Tučného bude moderovat Tomáš Morávek.

Na sobotu se organizátoři opravdu rozjeli. Během odpoledně se na jevišti objeví dokonce Věra Špinarová nebo známá kapela Greenhorns. Akce přivítá i hvězdy jako je Petr Spálený, kapela Harlej nebo Buty. Ze sólistů přijede Allan Mikušek nebo Xavier Baumaxa. Večerní program bude moderovat Aleš Háma. Za doprovodu country skupiny BlueGround vystoupí Josef Vojtek, Ondřej Hejma, Tomáš Klus, Honza Vyčítal, Martin Pošta, Tomáš Trapl nebo Monika Absolonová. Celý výčet zvučných jmen si přečtete na oficiálních webových stránkách akce.

Kdy a kde

Akce se startuje v sobotu 25. srpna. Páteční večer se koná soutěž o cenu Michala Tučného, kde je vstup zdarma. Do 24. srpna si seženete lístek za 498 korun. Kapacita VIP stanu je 60 míst, proto neváhejte nakupovat VIP vstupenky za 1240 korun včas. V ceně VIP vstupenky je láhev sektu pro dvě osoby a malé pohoštění. Děti do 130 centimetrů mají vstup zcela zdarma.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama