reklama
 

Samsung rozdává tablety při koupi Smart Tv

Při koupi televize od Samsungu zákazníci získají tablet zdarma

Tablet od Samsungu
Tablet od Samsungu | Foto: BGR.COM

Společnost Samsung rozdává tablety a smartphony k vybraným televizorům Samsung SMART TV. Tato mobilní zařízení mohou sloužit jako Second TV, tzn. že umožňují streamování obsahu prostřednictvím Wi-Fi ze Smart TV. Zapotřebí je pouze nainstalovat aplikaci SmartView z Android marketu, která je k dispozici zdarma. Samsung Galaxy S II a Samsung Tab 10.1 nyní zákazníci obdrží při koupi televizorů Samsung LED TV D7000 a D8000 zdarma nebo za sníženou cenu.

Akce je platná do konce roku 2012 nebo do vyprodání zásob.

Prostřednictvím Second TV lze na telefonu nebo tabletu sledovat například právě vysílaný pořad, film či fotografie zobrazené na televizoru Samsung SMART TV. Výhodou je také to, že je možné na televizi a mobilním zařízení sledovat rozdílný obsah - například na tabletu sledovat oblíbený film spuštěný z Blu-ray přehrávače připojeného k Samsung SMART TV a zároveň mít puštěný televizní pořad na svém televizoru.

Pomocí tabletu či smartphonu lze spustit i jinou nainstalovanou aplikaci televizoru Samsung SMART TV, a tím ho vzdáleně ovládat. Pro starší modely Galaxy S a Galaxy Tab se aplikace jmenuje Samsung Remote a bude fungovat pouze jako dálkový ovladač.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama