reklama
 

Oslavte Den zamilovaných s vínem Rotkäppchen

Oslavte Valentýna stylově: Vyhrajte šumivé víno Rotkäppchen.

Foto: Rottkäppchen

Ochutnejte originální a tradiční šumivé víno z produkce rodinné firmy, jejíž tradice sahá až do roku 1856. Rotkäppchen je číslem jedna v kategorii šumivých vín v Německu. Původní pětipodlažní sklepy, zabudované do skalního útvaru se nachází v těsné blízkosti České republiky ve vinařské oblasti Saale / Unstrut u Lipska.

V překladu znamená Rotkäppchen červená karkulka (karkula byla druh čepice). Červená čepička láhve má svůj záměr, je to viditelná známka sektových lahví pro Rotkäppchen. Exkluzivní dojem ve vás ale Karkulka nevzbudí jen díky ojedinělému designu. Chuť tohoto vysoce kvalitního šumivého vína rozpoznáte po prvním doušku, navíc díky důvtipnému řešení obalu si tento sekt ani na první pohled nespletete.

Přírodní korkový uzávěr je známkou kvality, dalším atributem výrobku je již zmíněná tradice. Korková zátka a láhev sektu k sobě prostě patří. I pouhé otevírání takové lahve je obřadem. Stejně tak se na chuti šumivých vín podepisují zkušenosti, a ty značka Rotkäppchen bezpochyby dokazuje. Letité zkušenosti značí punc osobité chuti a prvotřídní kvality.

Objevte nyní sekt Rotkäppchen v České republice, který je dostupný v běžné obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu 139,- Kč. Rotkäppchen nabízí řadu výrobků: od Sec, Demi Sec či Doux po Rosé či Ruby. A dokonce i šumivé víno bez alkoholu, Rotkäppchen Désalcoolisé Blanc či Rosé. Pro každou důležitou chvíli, pro každý slavnostní okamžik, pokaždé jiná chuť. Takové momenty přeci nechutnají stejně.

Soutěž probíhá od 2. do 14. února 2016.


Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama