reklama

Nejkrásnější vězeň světa je na svobodě. A žije jako celebrita

Snímek Jeremy Meekse pořízený krátce po jeho zatčení obletěl celý svět. Mladík s modrýma očima se stal miláčkem mnoha žen a záhy se dostal i do hledáčku módních agentů. První smlouvu se mu podařilo podepsat ještě ve vězení a od jeho propuštění přichází jedna nabídka za druhou.

Foto: Facebook.com/Jeremy Meeks

Někdy to trvá léta hereckých kurzů, zkoušek před kamerou, konkurzů v divadle až přijde 'ta' chvíle, někdo vás obsadí a stane se z vás hvězda. Pak už stačí jen vydělat pár milionů dolarů, projít se po několika červených kobercích, zapít úspěch několika sleničkami šampaňského a nechat si slávu stoupnout do hlavy stejně rychle jako bublinky...

Pak se někdy stane, že jeden večírek trošku víc přeženete a spolu s paparazzi vás budou fotit i v oranžovém stejnokroji na policejní stanici. (Ano, myslíme vás, Lindsay Lohan, Paris Hilton, Charlie Sheene nebo Keifre Sutherlande).

To Jeremy Meeks to vzal z druhé strany. Místo na hodiny stepu se v mládí upsal kalifornskému gangu a pak už bylo jen otázkou času, kdy dostane své první 'náramky'. Před dvěma lety byl Jeremy odsouzen za násilná přepadení a přechovávání zbraní a bylo to to nejlepší, co se mu v životě mohlo stát (i když se vsadíme, že to si v tu chvíli rozhodně nemyslel).

Slávu mu totiž přinesla fotka na stránce policie v Kalifornii, která pravidelně zveřejňuje podobizny chycených zločinců. A ženy se tehdy dokonce spojily na sociálních sítích a skládaly na kauci, aby modrookého Jeremyho z kriminálu dostaly. Tak velká a obětavá to byla láska. 

Od té doby se o Jeremyho popralo několik modelingových agentur, až vyhrála společnost White Cross Management, pro kterou začal Jeremy pracovat po svém propuštění letos v březnu. A už má ve svém modelingovém rejstříku několik focení. Vše dokumentuje na svém Facebooku a instagramovém účtu, kde už má půl milionu followerů.

Líbí se vám, i když svlékl (doslova) svůj vězeňský stejnokroj?

Klusák: V Gottově příběhu je hodně nesrovnalostí. Výpovědi psychiatra jsou důležité | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama