reklama
 

Na co zajít v listopadu do kina?

Na co v listopadu do kina? Perfect days Alice Nellis, Spy Kids 4D: Stroj času Roberta Rodrigueze nebo Ocelová pěst s Hughem Jackmanem

Perfect days - nový film Alice Nellis
Perfect days - nový film Alice Nellis | Foto: Bontonfilm

Na co v listopadu zajít do kina s kamarádkou, partnerem nebo dětmi? Přečtete si naše tipy!

Komedie Perfect days

S kamarádkou můžete od třetího listopadu zajít na komedii Perfect days - I ženy mají své dny Alice Nellis, jejíž filmy Mamas & Papas (2010) nebo Tajnosti (2007) asi znáte. "Nechápu, jak mi za rok může být pětačtyřicet, když pořád ještě nevím, čím chci být, až vyrostu." Existenciální otázku hlavní hrdinky přetavila režisérka Alice Nellis v originální komedii s hrdinkou, která nestihla dospět. V hlavních rolí uvidíte Ivanu Chýlkovou a Zuzanu Bydžovskou nebo Bohumila Klepla.

Film pro celou rodinu

Třetího listopadu má také premiéru  rodinný akční film: Spy Kids 4D: Stroj času. Rebecca a Cecil, slavná dvojice malých superšpionů, se vrací s novým dobrodružstvím ve čtvrtém pokračování filmové série kultovního režiséra Roberta Rodrigueze. Nepůjde jim tentokrát o nic menšího, než je záchrana stroje času. Zcela ojedinělým prvkem Spy Kids 4D je zapojení čtvrtého rozměru - vůně. Nechte se překvapit v kině.

Akční Hugh Jackman

S partnerem můžete od desátého listopadu vyrazit na akční sci-fi film Ocelová pěst s Hughem Jackmanem v hlavní roli. Ten hraje Charlieho Kentona, bývalého boxera, jehož milovaný sport ovládli dva a půl metru vysocí oceloví roboti a lidé jako Charlie už do něj nezapadají. Protože nemá s kým zápasit a nemá žádné vyhlídky na lepší budoucnost, je nucen přivydělávat si jako promotér robotických zápasů. Daří se mu jakž takž protloukat tím, že dává dohromady mizerné a vysloužilé roboty a cestuje od jednoho turnaje k druhému, kamkoliv, kde je schopen si nějak přivydělat. Když už se zdá, že situace nemůže být zoufalejší, vpadne mu do života jeho syn Max (Dakota Goyo), se kterým už delší dobu není v kontaktu.

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama