reklama

Disney on Ice: Exkluzivní fotogalerie světové show

Prohlédnout galerii
Foto: disneyonice.cz

Dnes vám přínášíme exkluzivní fotogalerii z lední revue Disney on Ice - Princezny a hrdinové, tedy postav a snových kostýmů z dílny návrhářky Ilony Somogyi.

Začátkem prosince bude možno shlédnout tuto velkolepou show v pražské TESLA Aréně!

Lední revue Disney on Ice - Princezny a hrdinové zavede diváky do oblíbených pohádek o sedmi Disneyho princeznách a jejich "zatím" nesplněných přání. Kouzelná víla Zvonilka provede diváky všemi příběhy o princeznách Popelce, Sněhurce, Šípkové Růžence, Ariele, Belle a Tianě a společně budou sledovat, jak se jejich sny a přání budou plnit. Pomohou jim jejich tajná přání a sny splnit princové?

Co nás čeká a nemine?

Skvělé bruslařské výkony, vysoké odvážné skoky a akrobacie, to vše společně s milými Disneyho postavičkami prostě musíte vidět! Chybět nebude ani malé překvapení v podobě princezny Lociky z nové Disneyho pohádky Na vlásku. To vše a ještě mnohem více uvidíte v nové lední revue Disney on Ice - Princezny a hrdinové.

Kdy a kde?

PRAHA, TESLA Aréna
(3. 12. 2011, začátek vystoupení v 10:00 hod., 14:00 hod. a v 18:00 hod.
4. 12. 2011, začátek vystoupení v 10:00 hod., 14:00 hod. a v 18:00 hod.)

Předprodej vstupenek byl právě zahájen!
Více informací naleznete na www.pragokoncert.com a www.kouzelnaskolka.cz

Chystáme pro vás soutěž o 6 lístků na lední revue Disney on Ice

Sledujte stránky Žena.cz, během 14 dní vyhlásíme soutěž o 6 lístků na tuto jedinečnou lední revue. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a lístky můžou být vaše. Počkejte si..

Rozhovor s kostýmní návrhářkou Ilonou Somogyi o této jedinečné show si přečtěte zde.

reklama
reklama
reklama