reklama
 

Co si o víkendu pustit v tv? Bobule a Půlnoc v Paříži!

Jaký film by vám neměl o víkendu uniknout v televizi? Máme pro vás dva tipy na sobotu a dva neděli!

2Bobule
2Bobule | Foto: Bioscop

Jaký film by vám neměl o víkendu uniknout v televizi? Přinášíme vám dva tipy na sobotu a dva na neděli!

Sobota - Jak se krotí krokodýli

Nova Cinema vysílá ve dvacet hodin komedii jak se krotí krokodýli (2006) režisérky Marie Poledňákové.
Miroslav Etzler zdaleka netušil, že ve Vysokých Tatrách, kam odjel se svou dcerou a její třídou na školu v přírodě, bude muset čelit hejnu malých nezbedů a pobyt se proti slibům poněkud protáhne. Ingrid Timková zatím marně čeká, až se objeví na jejich chalupě. Ale to je jen začátek řady neuvěřitelných náhod a komplikací.

Půlnoc v Paříži

Americkou romantickou komedii Půlnoc v Paříži si nenechte ujít na HBO Comedy ve 20:25. Mladý pár Gil (Owen Wilson) a Inez (Rachel McAdams), který se má na podzim brát, přijíždí s jejími rodiči do Paříže. Gil je nevýznamným spisovatelem, který miluje Paříž a chtěl by se sem po svatbě přestěhovat. Ovšem Inez jeho romantickou představu nesdílí a nemyslí si, že toto město bylo ve 20. letech minulého století zlatým věkem. Jednoho večera jde Inez se svými přáteli tancovat a Gil se prochází noční Paříží. Jeho půlnoční zážitky mu odhalí Paříž v jiném světle a ovlivní nejen jeho budoucí život. Žije v iluzi, kterou lidé někdy trpí a domnívá se, že život ostatních lidí, by byl pro něho daleko lepší.

Neděle - 2Bobule

Druhý dl české komedie s názvem 2Bobule (2009) vysílá Film+ v 17:25. Opět budeme sledovat eskapády dvojice kamarádů Honzy (Kryštof Hádek) a Jirky (Lukáš Langmajer). Jirka se zaplete s mladou krásnou dívkou, jejíž otec (Jiří Krampol) má ovšem o nápadnících své dcery úplně jiné představy... a Jirka raději prchá za kamarádem Honzou na jižní Moravu.

Neděle - Lidice

Válečné drama Lidice Petra Nikolaeva vysílá ve 14 hodin HBO. Rok 1942 - německá propaganda úzkostlivě tají genocidu páchanou na civilním obyvatelstvu. Po atentátu na druhého muže třetí říše Reinharda Heydricha však udělá výjimku. Po vypálení malé české vesnice Lidice, vše vyhlásí do světa. Jako záminka k vypálení obce stačí jeden milostný dopis. V hlavní roli Karel Roden.


Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama