reklama

Co si o víkendu pustit v televizi? Nebojsu nebo Ranga!

Jaký film by vám neměl tento víkend uniknout v televizi? Máme pro vás dva lákavé tipy na sobotu a dva neděli!

Foto: Aktuálně.cz

Co si pustit tento víkend pustit v televizi? Máme pro vás dva filmové tipy na sobotu a dva na neděli.

Sobota - Copak je to za vojáka

Kultovní českou komedii Copak je to za vojáka (1987) vysílá Nova Cinema ve dvacet hodin. Když se průzkumník Kouba zamiluje do sestry svého kapitána, nemůže čekat, že bude mít vojnu bez potíží. Ke všemu je ještě vyhlášeno bojové cvičení.

Kouzelná chůva a Velký třesk

Fantasy komedii Kouzelná chůva a Velký třesk (2010) si nenechte ujít v 16:50 na HBO Comedy. Když vás vlastní děti přivedou na úplné dno, existuje jen jeden jediný člověk, který vás z něj může dostat. Kouzelná chůva Nanny McPhee. Před pár lety pomohla v úspěšné pohádce zvládnout kupu ratolestí zoufalému vdovci a teď bude muset vydat všechny síly, aby zachránila nejen zdravý rozum jedné farmářky, ale navíc i její střechu nad hlavou.

Neděle - Nebojsa

Známou českou pohádku  Nebojsa (1988) vysílá Nova v 17:40. Dřevorubec Ondra nezná strach, a tak se může směle pustit do hledání zakleté princezny. Jen kdyby se cestou nemusel starat o zbabělého zlodějíčka Ferka.

Rango

Animovaný film Rango si pusťte v 16:45 na HBO. Rango je chráněný chameleon, který žije spokojeným životem domácího mazlíčka. Po autonehodě však skončí ve starém westernovém městečku Dirt. Tohle místo ze všeho nejvíc potřebuje vodu, ovšem kromě toho také šerifa a opravdového hrdinu.

 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama