reklama

Česko Slovensko má talent nabídne poslední casting

V neděli Prima odvysílá poslední castingové kolo talentové soutěže Česko Slovensko má talent.

Mladá zpěvačka Adéla Ferencová
Mladá zpěvačka Adéla Ferencová | Foto: TV Prima

Je tu poslední castingové kolo soutěže Česko Slovensko má talent před tzv. Velkým třeskem, kdy porotci vyřadí řadu soutěžících a vyberou jen ty nejlepší do semifinále. V talentové soutěži se tuto neděli od osmi večer na Primě představí řada talentovaných účastníků, ale také i ti bez nadání.

Vtipná dvojčata

V úvodu překvapí porotu Zuzana Kollmanová, která tvrdí, že bude zpívat dvojhlasně. Navíc odchází z jedné strany pódia, aby se téměř okamžitě objevila na jeho druhém konci. Po chvíli se ukáže, že s dvojhlasným zpěvem to Zuzana nemyslela úplně vážně. Na pódiu se totiž objeví její dvojče Eva. Kromě smyslu pro humor obě sestry předvedou i svůj pěvecký talent a sklidí zasloužený potlesk.

Operní zpěv

Po několika nepovedených vystoupeních nadchne porotu i publikum nevidomý operní zpěvák Marián Bango. Píseň Mamma, kterou znají díky interpretaci Luciana Pavarottiho milovníci opery na celém světě, přednese s lehkostí a bravurou. Následuje potlesk publika ve stoje. Sympatický zpěvák kromě brilantního zpěvu prokáže i smysl pro humor, když imituje Karla Gotta „Vážení přátelé, jen tleskejte. Já to mám rád."

Dětský talent

S dětskými pěveckými talenty se v letošním ročníku soutěže doslova roztrhl pytel. Malí zpěváci a zpěvačky dokazují, že umí zazpívat i velmi náročné skladby. Jednou z nich je devítiletá Adéla Ferencová z Karviné, která bude poslední soutěžící z castingových kol.

Kontra: Neumíme sdílet veřejný prostor. Řidiči často netuší, jak nebezpečná je to hra | Video: Michael Rozsypal, Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama