reklama

Bondovskou krásku si zahraje dosud neznámá Francouzka

Prestižní role Bond girl připadla Francouzce Benerice Marlohe

Foto: Aktuálně.cz

Berenice Marlohe v roli bond girl je bezesporu největším překvapením v dosavadním obsazení třiadvacáté bondovky. Téměř neznámá Francouzka totiž dosud hrála jen v televizních filmech a seriálech a tato role pro ni bude vůbec první v angličtině. Film v hlavní roli s Danielem Craigem postupně obsazuje i další role a kromě Daniela Craiga se představí například Javier Bardem v roli hlavního záporáka, Naomie Harrisová jako Moneypenny nebo Ralph Fiennes v zatím nespecifikované roli.

Bondovu šéfku už tradičně ztvární Judi Denchová a natáčení filmu pod taktovkou režiséra Sama Mendese (Americká krása, Road to Perdition) by mělo začít na začátku příštího roku. O samotném názvu dalšího bondovského pokračování sice zatím kolují jen neoficiální zprávy, podle všeho by ale mělo nést název SkyFall.

Po tragické smrti zpěvačky Amy Winehouse se pak znovu otevřela otázka, kdo natočí titulní píseň. Původně měla připadnout duu Alicia Keys a Jack White (The White Stripes), nyní se ale hovoří spíše o Adele, Lady Gaga nebo Michaelu Bublém.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama