reklama

14 nejlepších převleků za filmové postavy, co jste viděli: Mrtvá nevěsta nebo Frodo

Mladá Ruska Ksenia Perova našla zálibu v převlékání se za fiktivní postavy. Podívejte se, jak vypadá v roli Victorie z Mrtvé nevěsty nebo Froda z Pána prstenů.

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram

Pojem cosplay někteří z vás znají, jiní se s ním možná setkávají poprvé. Cosplayeři jsou lidé, kteří se snaží o napodobení fiktivní postavy, jak vzhledem, tak chováním. Ksenia Perova je jedna z těch, kterým tato záliba učarovala.

Ksenia se cosplay věnuje už od roku 2014 a díky svému unikátnímu vzhledu a i talentu přetvořit se v mnoho fiktivních postav, se v komunitě proslavila, a na svém instagramovém účtu tak má přes 40 tisíc followerů.

Co jí ale vůbec ke cosplay přivedlo, si už přesně nevzpomíná. "Myslím si, že to byli ostatní cosplayeři, kteří mě nejvíce inspirovali k tomu začít. Chtěla jsem tvořit něco stejně zajímavého, co oni," říká.

Její zatím nejoblíbenější převlek byla Arya Stark z Hry o trůny. I když je její kostým relativně jednoduchý, jedná se o její nejoblíbenější postavu z filmu. A jak se můžete přesvědčit na fotkách, ztvárnila ji více než přesvědčivě. Podívat se můžete taky na Kseniu v roli Froda z Pána prstenů, Wednesday z Adamsovy rodiny nebo Mulan. 

reklama
reklama