reklama

Unikátní typologie hostů: Který z nich dorazí k vám na návštěvu?

Chystáte vánoční nebo silvestrovský večírek a trochu vás zneklidňuje role hostitele? Jste na sebe nároční a potřebujete se své úlohy zhostit na 100%? Víme, jak na to! Projděte si unikátní typologii hostů, nepodceňte přípravu a seznamte se s každou možnou variantou.

Prohlédnout grafiku
Foto: iStock

Konec roku, oslavy, večírky, rodinné večeře… A také případná hostitelská role. Chcete letos zazářit, nenechat se zaskočit a ujmout se své úlohy s přehledem a grácií? 

Každý jsme jiný a je to tak dobře. Představte si tu nudu, kdybyste přesně vědeli, co od druhého očekávat. Stejná gesta, podobné nároky, shodné potřeby i odpovědi. Společenská nuda a šeď očekávaného. 

Naštěstí jsme lidé z masa a kostí a naše potřeby se "kus od kusu" liší. Občas ale nastávají situace, kdy preferujeme připravenost. Kdy si úplně nepřejeme být zaskočeni neočekávaným a předem připravené je jediná správná cesta.

Například večírek a vaše hostitelská role…

Jak se jí ujmout s maximálním přehledem? Třeba tak, že se předem nachystáte na případné "šťouraly" a neočekávaným požadavkům jednoduše předejdete. Zní to možná všelijak, ale reálné to je. S naší typologií možných hostů vás totiž následně už (téměř) nic nezaskočí.

Projděte si grafiku, ať váš budoucí večírek stojí za to!

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama