reklama
 

Víte, jak snáze může žena dosáhnout orgasmu?

Proč mají některé ženy problém dosáhnout orgasmu a co s tím?

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: IntimniNakupy.cz

Ženský orgasmus je zdrojem slasti, ale často také problémů! To, zda žena dosáhne, či nedosáhne při sexu orgasmu, má vliv na partnerský život a často problémy v této oblasti vedou k hádkám či rozchodu.

Některé ženy dosahují orgasmu jak na běžícím páse, jiné se ho nedočkají za celý život. Nejvíce žen se nachází někde mezi tím. S některým partnerem dosáhne žena orgasmu snadno, s jiným méně často a s některým vůbec. A to je pak často zdrojem vážných partnerských problémů a konfliktů, které v nejhorším případě končí až rozchodem.

Co brání ženám dosáhnout orgasmu?

To je velmi složitá otázka. Faktorů může být velmi mnoho. Záleží na věku, partnerovi, fyzickém a psychickém rozpoložení, životním cyklu a mnoha dalších faktorech.

Nicméně můžeme definovat základní problémy, které brání ženám dosáhnout orgasmu, a podíváme se, jaké přípravky nám v dnešní moderní době v této otázce mohou výrazně pomoci.

Nedostatečné zvlhčení a malá citlivost pohlavních orgánů

Jedním z častých problémů je, když žena není dostatečně zvlhčená nebo má malou citlivost pohlavních orgánů. Existují speciální lubrikační gely a intimní spreje, které díky aktivním přírodním látkám, v nich obsažených, razantně zvyšují citlivost vagíny při pohlavním styku, a tím výrazně napomáhají dosažení orgasmu, zajištují také ideální zvlhčení a kluzkost.

Nedávno přišla na trh unikátní řada intimní kosmetiky LovelyLovers, která nabízí mimo jiné lubrikační gel nebo intimní sprej LibidoUP pro snazší dosažení orgasmu.

Nedostatečná velikost partnerova penisu!

Dalším důvodem, proč ženy nemohou dosáhnout orgasmu, může být nedostatečná velikost partnerova penisu. Například když jsou ženy zvyklé na větší velikost údu u předchozího partnera nebo jejich vagina po porodu není již tak pevná a těsná. Pro tyto ženy se vyvíjejí lubrikační gely a spreje, které pomůžou zúžit a zpevnit vaginu.

Unikátní lubrikační gel nebo intimní sprej TightUP od LovelyLovers slouží k zúžení vaginy a optimálnímu zvlhčení, díky čemuž zintenzivňuje prožitek, a usnadňuje tak dosažení orgasmu.

Snížené libido, únava nebo projevy spojené s přechodem

Tyto důvody patří k těm nejčastějším příčinám, proč ženy nemohou dosáhnout orgasmu. Je to způsobeno dnešním náročným životním tempem, stresem a vypětím. Často se tyto projevy vyskytují v přechodu, kdy se k nim přidávají další, jako jsou bolesti hlavy, snížená chuť k sexu a jiné.

V tomto případě je vhodné sáhnout po nějakém kvalitním doplňku stravy, který pomáhá řešit tyto problémy, například po produktu Femm Passion libido caps. Obsahuje látky s kladným vlivem na sexualitu, fyzické a psychické zdraví, vitalitu, plodnost (díky mace), sexuální zdraví, duševní pohodu, stres (díky Turnera diffusa), menopauzální komfort - hormonální rovnováha (díky Muira puama, Trifolium pratense) a mnoho dalších věcí.

Nyní máte možnost vyzkoušet tento jedinečný produkt Femm Passion libido caps. se slevou 10 % při zadání slevového kódu: PROMO v tomto e-shopu.

Mohlo by vás také zajímat:

Feromony pro muže a ženy pro zvýšení sexuální přitažlivosti od 159 Kč?

Jak zvětšit a zpevnit poprsí bez plastické operace?

reklama

Komerční tip

reklama