reklama

Vycvičte si svého draka! Svede to každý! Sledujte!

Draci Prohlédnout galerii
Draci | Foto: Profimedia.cz

Viděli jste už živého draka? A vikinga? Pokud ne, nabízí se vám jedinečná příležitost v animované komedii Jak vycvičit draka! Anebo alespoň v naší galerii, tímto snímkem inspirované.

Na motivy filmu totiž proběhla v australském Sydney velkolepá živá show, která zaznamenala fantastický úspěch. Nabízíme vám z ní fotografie. A pro ty, kdo ještě o filmu nic neslyšeli, také krátký úvod do děje.

Odehrává se na drsném Severu, který obývají ještě drsnější Vikingové a spolu s nimi i draci. Ti jsou jednoznačně nejdrsnější. Jediný, kdo není drsný ani trochu, je hlavní hrdina Škyťák - vikinský teenager, co nějak nemůže zapadnout mezi ostatní obyvatele rodného ostrova Blpu, protože na rozdíl od nich spíš než svaly, kterých má pomálu, používá hlavu. A právě ta mu zabrání dorazit zraněného draka. V chytrém  Škyťákovi se totiž při pohledu do jasných dračích očí cosi zlomí. A ten zlom bude začátkem jednoho krásného přátelství...

Film můžete považovat za velmi milého animovaného bratrance Avataru či Shreka. A klidně se na něj podívejte celá rodina - pobaví všechny bez ohledu na věk a pohlaví.

zdroj: Profimedia.cz, csfd.cz

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama