reklama
 

Jaké kočárky patří mezi nejoblíbenější?

Plánujete koupi nového kočárku? Podívejte se na přehled těch nejoblíbenějších na českém internetu

Kočárek Maclaren
Kočárek Maclaren | Foto: www.annaviktorie.cz

Plánujete nákup nového kočárku pro vaše dítě? Podívejte se, jaké vedou žebříček těch nejoblíbenějších na internetovém portálu Heureka.

Na prvním místě je kočárek Depemo Alpiron 2011 s lehkou konstrukcí vyrobený z aluminia. Nabízí moderní design a je lehký. V ceně je autosedečka, sporťák s nánožníkem a brašna s pláštěnkou a moskytiérou. Pořídíte za 3990 korun.

Druhou příčku obsadila sportovní čtyřkolka X-lander XA 2011 s předními otočnými koly, bezpečnostním madlem, bezpečnostními pásy, nánožníkem a polohováním nožiček. V ceně je pumpička na dohuštění kol a nánožník. Ceny začíná na 6798 korunách.

Třetí je lehká kombinace sportovní trojkolky, pevného lůžka a autosedačky vhodná od narození s pláštěnkou, nánožníkem a taškou na rukojeť v ceně. Kočárek je např. vybaven pětibodovými bezpečnostními pásy, sundavacím bezpečnostním madlem a prostorným nákupním košíkem. Ceny začínají na 10 450 korunách.

Čtvrtým nejoblíbenějším kočárkem je Bebe Beni 4Runner 2011 - moderní kombinovaný kočárek s aluminiovou konstrukcí, který je dle popisu velmi lehce ovladatelný. Sportovní sedačka má polohovatelnou opěrku zad i nohou . Součástí kočárku je i nánožník na sportovní verzi. Pořídíte ho za 7750 korun.

Do top desítky se dostal i retro kočárek Lada z bílé kůže. Kočárek nabízí ručně vypletenou korbičku z pravého přírodního proutí (bíle lakovaná), okénko v boudičce nebo výškově nastavitelné madlo v deseti polohách. Koupíte jej za 18 tisíc korun.

Náprsenka dokonale kopírující každou křivku. Zendaya ohromila na cenách kritiků | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama