reklama

Britka dostává miliony za sexy fotky, chce za ně koupit domy pro chudé rodiny

Britská hvězda erotické sociální sítě OnlyFans Rebecca Goodwinová se rozhodla investovat své vydělané miliony do nemovitostí. V nich by chtěla vybudovat nájemní bydlení pro nízkopříjmové rodiny. Sama totiž ještě donedávna patřila mezi ně.

Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Shutterstock

Rebecca Goodwinová je matka dvou dcer a před svými začátky na OnlyFans se potýkala s dluhy. Dnes 28letá žena spoléhala na poukazy na jídlo a její dluh dosahoval 15 tisíc liber (v přepočtu zhruba 407 tisíc korun). V dubnu 2019 se proto rozhodla "ze zoufalství" připojit na populární platformu. 

Během prvních deseti dnů získala za své erotické fotky v přepočtu více než 43 tisíc korun. Nyní vydělává v přepočtu 2,7 milionu korun měsíčně. "Nikdy jsem tolik nevydělávala, mohla jsem si pořídit dům a porsche," sdělila britskému deníku The Independent. Za utržené peníze také splatila dluhy.

Nyní plánuje investovat miliony z OnlyFans do nákupu nemovitostí, které by poté pronajímala nízkopříjmovým rodinám. 

"Vydělávám dost peněz a nemám žádnou hypotéku"

Rodačka z Derbyshire chce koupit celkem osm domů a jednotlivé byty pronajímat vybavené, aby tak ulevila rodinám, které mají při současných cenách problém sehnat dostupné nájemní bydlení. 

Goodwinovou údajně nežene vidina výdělku, ale pomoc lidem, kteří se potýkají se stejnou situací jako ona před lety. Nemovitosti by taky měly sloužit jako finanční jistota pro její 11letou a čtyřletou dceru.

"Na OnlyFans vydělávám dost peněz, nemám žádnou hypotéku, takže zisk z nájmu bude stoprocentní, kromě pojištění a údržby. Moje děti tak můžou jednou tuhle bokovku zdědit," uvedla také. 

Rodina i starší dcera vědí, čím se živí, její práci však neodsuzují. "Všichni to přijímají, protože si pamatují, v jakých problémech jsem dříve byla," řekla. 

K úspěšně vedenému účtu na platformě povolující erotiku vede cesta přes rozsáhlou fanouškovskou základnu. Nejsnazším způsobem je na OnlyFans nalákat své followery ze svých hojně sledovaných ostatních sociálních sítí, jako je Instagram nebo Facebook. 

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama