reklama
 

BLOG Idiot fotrem: Oko

Krást se nevyplácí. Natož dětem! Kdo krade dětem, příjde o oko...!

Foto: Idiot fotrem

Je sobota ráno. Miluju sobotu ráno - ten pocit, že můžu zůstat v posteli dýl, a celej víkend před sebou! Když trochu procitnu, všímám si, že v noci přišel Ferda. Vzal si s sebou i svůj polštářek ovečku. Ještě spí a plyšovej polštářek leží vedle něj. Okamžitě po něm sáhnu a dám si ho pod hlavu. Ferda nespal! Zmerčil pohyb a vykřikl na mě: "… tatine, to je moje ovečka!"

V ten moment vystřelila jeho ruka po ovečce. Pohodlí je pryč a akorát cítím, jak mi Ferdův prst zajel do oka! Půlku hlavy mi zachvátila ostrá bolest… musím mít snad oko pryč?!! Prohlížím Ferdu, jestli na něm není moje oko… Ne, mám štěstí! Není tam ani krev… v poho… jen mě šťouchnul, to přejde…

Karel Corel

Karel Corel

Ahoj! Jsem fotrem tří dětí - Evičky (10 let), Ferdinanda (6 let) a Sofinky (3 roky). S malým Ferdou jsem strávil i několik měsíců na mateřské. Někdy si v téhle roli připadám jako úplný IDIOT. Proto jsem si založil blog - Idiot fotrem.

Celý dopoledne jsem proležel se zavřenýma očima. Jakmile jsem zasažený oko otevřel, okamžitě mě zachvátila bolest. Oběd sním skoro poslepu. Koukám jedním okem, je to nezvyk! Jako to se nedá… Odpoledne jedeme na Bulovku na pohotovost. Znám to tam dobře, s dětma jsem tam už párkrát byl. Sestra se mě nejdřív zeptala, jestli jsem byl v kartotéce. "… nebyl, potřebuju ošetřit, asi přijdu o oko!" Vzdoruju. Když odešla, jediný, co vidím, je zvonek, na kterým je nápis "NEZVONIT"… Mám pocit, že chybí jen šipka dolů - umírejte ve sklepě!

Po hodině se dostanu na řadu. Asi sympatická lékařka, vidím ji rozmazaně, mi kouká lupou do oka a říká, "že to je super, že to je jen proražená rohovka a že to je krásný, že tam nikde nic neplandá". Jsem fakt klidnej. Dostanu recept na kapky do oka a kontaktní čočku. Po vložení čočky téměř ustává bolest při mrkání… Vidím rozmazaně, ale jde s tím i řídit…

Idiot, co dětem krade polštářky!

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama