reklama

Radikální proměna radní Lipovské. Sundala brýle a rázem je k nepoznání

Členka Rady České televize Hana Lipovská se nikdy nevyžívala v make-upu, extravagantních účesech či výrazném oblékání. Jenže teď se na sociálních sítích pochlubila fotkou, kde doslova vypadá jako jiný člověk.

Radní Hana Lipovská se v minulosti o vzhled příliš nezajímala.
Radní Hana Lipovská se v minulosti o vzhled příliš nezajímala. | Foto: Masarykova univerzita

Jméno Hany Lipovské je nejčastěji spojováno s Českou televizí, kde působí jako členka Rady od května 2020. Nyní na sebe na sociálních sítích upozornila díky svému novému vzhledu.

Lipovská na sebe nikdy nestrhávala pozornost médií svým důrazem na líčení či stylem oblékání.

Možná to byl záměr, nebo doposud na líčení a další parádu zkrátka nebyla. Teď se ale rozhodla, že změní image. Rozhodnutí svěřit se do rukou vizážistky ocenila především politička Jana Bobošíková, která fotografii s jejím novým vzhledem umístila na Facebook. "Poznáváte ji? Kočka Hanka," napsala Bobošíková a pod snímkem se hned vyrojily desítky pochvalných komentářů. 

Fotku si po pár minutách Lipovská vložila i na svůj Facebook jako profilový obrázek, na kterém má decentní líčení, upravené vlasy, lichotivou košili a ještě k tomu je bez brýlí. 

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama