reklama
 

Prožijte jaro stylově! Nezbytností jsou samozabarvovací brýle

Chraňte své oči před slunečními paprsky a dolaďte svůj osobitý styl! Pomohou vám v tom samozabarvovací brýlová skla, která se vždy přizpůsobí aktuálním světelným podmínkám. Jaký z mnoha hravých odstínů musíte mít právě vy?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: komerční článek

V místnosti jsou čirá a venku se zatmaví do vámi zvoleného odstínu. Přesně taková jsou samozabarvovací brýlová skla Transitions. Pro jejich hravost a nespoutanost jim podlehli i čeští cestovatelé, sportovci, bloggeři, kuchaři, ale i piloti, kteří mají na Instagramu své příznivce. Pustili se tak do jedinečné výzvy.

Proč jsou právě tyto brýlové čočky tak IN?

Zvlášť teď na jaře, když je tak krásně, nás to láká neustále vybíhat ven. Také vás ale nebaví si neustále sundávat sluneční brýle, jakmile vstoupíte do tmavé místnosti? Nenechte se ničím omezovat!

Představte si brýlová skla, která jsou v interiéru a po setmění průzračná a venku se příjemně zatmaví. Nemusíte tak střídat čiré dioptrické brýle a sluneční. Vždy se přizpůsobí aktuálním světelným podmínkám. Přesně takové kouzlo ovládají brýlové čočky Transitions. Zabarvení skel si můžete vybrat z mnoha moderních barev, dokonce mohou být i jako zrcadlovky!

Hashtag #transitionsvyzva

Známí microinfluenceři z České republiky spustili na Instagramu výzvu jako stvořenou pro slunečné dny, kterých si v následujících měsících určitě do sytosti užijeme. Sdílejí své fotografie zachycující jedinečný okamžik přeměny skel s technologií Transitions z čirých na tmavá s hashtagem #transitionsvyzva a vyzývají další známé osobnosti k zapojení.

Výzvy Transitions se může zúčastnit každý a hrát tak o jednu noc v exkluzivním hotelu One Room na Žižkovské věži a vychutnat si západ slunce nad Prahou. Tak neváhejte a zachyťte svůj originální snímek a označte ho #transitionsvyzva.

Soutěž o Transitions

Získejte své Transitions i vy! Sledujte facebookové stránky výrobce Essilor a vyhrajte samozabarvující brýlová skla přesně na míru svým dioptriím.

Miluj, nebo vyměň!

Určitě si je také zamilujete. A pokud ne, můžete se spolehnout na 30denní garanci. Pokud vám nebudou samozabarvovací skla vyhovovat, můžete je vyměnit za čirá.

Více informací najdete na www.transitions.com, na Instagramu a na Facebooku.

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama