reklama

Přírodní léčba gynekologických obtíží terapií Epam

Jistě to znáte. Gynekologické obtíže trápí více žen, než by se zdálo. S infekčními záněty vyvolanými viry, bakteriemi či parazitujícími prvoky se většina z nás léčila alespoň jednou, jiné mnohokrát. Řada komplikací je rovněž spjata s menstruačním cyklem. Některé se trápíme s premenstruačním syndromem, jiné s nepravidelnostmi cyklu, starší ženy s procesem přechodu. Hormonální hladiny jsou citlivé na nespočet vlivů, které si často ani neuvědomujeme. Stačí trocha stresu, vysílení a...

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: archiv Epam

Naštěstí už jde mnohé z nastíněných problémů léčit také jinak než tabletami a mastmi. Vždy se ale poraďte s gynekologem. I když máte pocit, že jde jen o drobnou patálii. Pouze lékař dokáže kvalifikovaně posoudit, zda se nejedná o příznak vážnějšího onemocnění. Mějte rovněž na paměti, že i zdánlivé banality, jako je například slabý infekční zánět vyvolaný kvasinkovou infekcí, mohou mít při podcenění léčby fatální následky. Snadno se totiž rozšíří jak k děložnímu hrdlu, tak do močových cest. S kvasinkovými infekcemi se v průběhu života více či méně potýká až 75 % žen. A právě podcenění léčby či rezistence na nejčastěji předepisovaná či volně prodejná léčiva bývá důvodem, proč se až 50 % z nich infekce vracejí, v krajních případech přecházejí do chronického stadia.

 Ať už jde o infekce nebo problémy s hormonální rovnováhou, jedno mají společné: Standardní léčba na ně často nestačí, případně problém nevyřeší dlouhodobě.

Naštěstí nám podává pomocnou ruku příroda. Přípravek tibetské medicíny EPAM 12, který využívá léčivou sílu bylin, se při léčbě gynekologických obtíží velmi osvědčuje. V Rusku je v klinické praxi používán už 40 let a o jeho ozdravném působení nikdo nepochybuje.

Co je EPAM? Zkratka slov Emulze Propolisová Aktivizovaná Modifikace. A také označení více než 150 přípravků tibetské medicíny, jejichž nosným základem jsou zejména pupeny a výhonky léčivých rostlin, v nichž je obsaženo nejvíce účinných látek. Podle požadovaného léčebného efektu jsou doplňovány například mumiem, ženšenem, ginkgo bilobou, echinaceou a dalšími léčivkami.

TERAPIE EPAM A BORIS TICHANOVSKÝ

Tento proslulý léčitel a chiropraktik působí střídavě v Rusku a Čechách. Intenzivně se věnoval studiu alternativních léčebných metod. Profesor Skvorcov, znalec bioenergetiky a jeden z Borisových učitelů, ho seznámil s technologií EPAM. Jejím základem a inspirací je recept na elixír zdraví (později nazvaný EPAM), který byl objeven v prastarém tibetském traktátu.

Proč EPAM 12 pomáhá právě při ženských onemocněních?

Byl vyvinut speciálně k léčení ženské rozmnožovací soustavy. Pomáhá při akutních i chronických zánětech, endokrinních poruchách, menstruačních bolestech, neplodnosti… Kromě nejkvalitnějšího propolisu, základní ingredience všech biostimulátorů EPAM, obsahuje také lékořici, řebříček, kozlík, třezalku a ženšen. Nespornou předností EPAMU 12 je harmonizující působení na celý reprodukční systém i všechny další, které jej ovlivňují. S Epamem12 proto nikdy neléčíte pouze jeden problém, ale své ženství jako celek.

Nejste si jistá, zda by právě vám mohly preparáty EPAM pomoci? Prokonzultujte své problémy přímo s Borisem Tichanovským, a to při osobních setkáních nebo na kurzech, které pořádá. Jejich soupis naleznete na stránkách EPAM.

Více o terapii EPAM a jejích přípravcích najdete na webových stránkách www.epam-active.cz nebo na tel. 603 923 123.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama