reklama
 

Poradna: Jak bezbolestně a nadlouho zatočit s chloupky?

Ten nudný pohyb žiletkou od kotníku ke kolenu už zvládáte i poslepu a stejně tak dobře znáte bolest, kterou vám způsobuje výhružně vrnící epilátor nebo proužek horkého vosku.

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Philips

Možná jste ale ještě nevyzkoušela metodu, při které vás nebolí nic, vydrží vám po ní hladké nohy, podpaží i oblast bikin až osm týdnů a zvládnete ji během chvilky.
Domácí IPL ošetření v sobě snoubí výhody holení i epilování a zároveň postrádá jejich nevýhody. Není náhoda, že ho v podobě přístroje Lumea objevilo během několika let už 1,5 milionu Evropanek. Lumea pomocí světelných pulzů (odtud zkratka IPL - intenzivní světelné pulzy) vysílá teplo ke kořínkům chloupků, které způsobí, že chloupky vypadnou a jejich další růst se zpomalí.

Nejnovější model Philips Lumea je navíc superrychlý, takže s ním obě lýtka ošetříte už za 8,5 minut. Ošetření nebolí a je zcela bezpečné, protože světlo směřuje pouze ke kořínku chloupku, zatímco pokožka zůstává chráněna speciálním filtrem. Inteligentní senzor SmartSkin vám sám doporučí nastavení podle typu pokožky, můžete si jej ale nastavit i sama manuálně, například pokud jste majitelkou citlivé pokožky.
První čtyři ošetření je nutné zopakovat v dvoutýdenním intervalu, pak už si můžete užívat hedvábně hladké pokožky bez chloupků až osm týdnů. Dokonce už po prvních třech ošetřeních se můžete těšit až na 92% redukci chloupků! Na tomto videu https://www.youtube.com/watch?v=Lc4_DikFwf4 zjistíte, jak je použití Philips Lumea snadné. Můžete si také stáhnout Lumea aplikaci pro chytré telefony, která vás ošetřením provede krok za krokem. Philips navíc svému produktu tak důvěřuje, že na něj až do konce června poskytuje 90denní záruku vrácení peněz.

Zajímá vás, jak přesně Lumea funguje? Jestli se snáší i s letním sluncem? Kde všude ji můžete použít? Nebo cokoliv dalšího? Pošlete svůj dotaz na email lumea@philips.com do 28. května a od 1.června si pak tady na Žena.cz přečtěte odpověď.

Advertisement
reklama

Komerční tip

reklama