reklama
 

Podívej tatínku, stará Praha!

Šperky TROLLBEADS uchovají vaše vzpomínky stále živé

Komerční sdělení - Toto je komerční sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Trollbeads

…a tehdy, tehdy ses Kačenko narodila. Mráz maloval na okna obrázky, a když jsi o sobě poprvé dala hlasitě vědět, zrovna začínalo chumelit. Vidíš tenhle skleněný přívěsek? Tak ten nám to už navždycky bude připomínat.

A co tenhle stříbrný korálek, tatínku? Ten jsi mamince koupil v Praze, že jo?

Vidíš, jak si to pamatuješ. A víš proč?

Ano. Byli jsme tam poprvé všichni společně, prošli jsme se přes Karlův most a vyšli až na Hrad. Malý Kája na břehu u Vltavy uklouzl a byl celý od bláta, vzpomínáš?

Tak vidíš. Ani tuhle vzpomínku už nám nikdo nevezme, viď?

A to kvůli těm korálkům, tatínku?

Kdepak. Ale je dobré si některé věci připomínat…

Někdo sní zachumlaný v dece u krbu, jiný v lenošce se sklenkou dobrého červeného. A když hlavou proběhne pár vzpomínek, když se vloudí špetka nostalgie, vykouzlí to na tváři úsměv. Aby ne. Vždyť přece první rande, nezapomenutelný výlet na horách, první společné faux pas, narození Kačenky - to jsou úžasné chvíle, které si chceme uchovat v paměti. Úchvatné originální šperky TROLLBEADS to dokážou. Připomenou vám každičkou chvíli, která stojí za to. Stačí letmý pohled na zápěstí ruky a už máte důvod se pousmát.

Šperky TROLLBEADS to umějí stylově: díky nádherným přívěskům z muránského skla nebo do detailu propracovanému stříbru. Vlastně právě proto před téměř půl stoletím v jednom malém dánském šperkařství vznikly. V zasněžené Kodani se zrodily v zimě šestasedmdesátého roku v malé sklepní dílně zlatníka Nielsena. Rok co rok se snažil vymyslet jedinečný šperk, kterým by pod stromečkem udělal radost milované ženě - takhle vznikly šperky TROLLBEADS. Každá žena si díky nim může sestavit svůj vlastní příběh. Kombinovat přívěsky ze zlata, stříbra či muránského skla všech odstínů a barev.

Vánoce jsou úžasným časem vzpomínek a rozjímání v rodinném kruhu. Ale proč všechny ty krásné chvíle jen tak proletět? Proč si to krásné, co jsme společně prožili, nepřipomínat zas a znovu? Tak jako malá Kačenka.

Kdykoli vezme za ruku maminku a ucítí její náramek, vzpomene si. Na den, kdy přišla na svět, narození malého brášky nebo první společný výlet do Prahy, na který se vypravili před pár dny. Právě tehdy koupil tatínek mamince nádherný stříbrný šperk, na kterém díky brilantním detailům rozeznáte nejen Karlův most i s jeho oblouky, ale také Orloj s okénky, ze kterých "vykukují" apoštolové; i ten Kačenka v Praze viděla. A vlastně tatínkovi tak trochu vnukla ten skvělý nápad - to když viděla v portálu prodejny TROLLBEADS tuhle stříbrnou raritu. "Podívej, tatínku, stará Praha," vyhrkla. Maminka má díky tomu další nádherný korálek na zápěstí.

P.S. pro všechny tatínky: "starou Prahu" můžete mamince koupit jen ve značkových prodejnách TROLLBEADS v České republice. A na kolik vás tento originální dárek vyjde? Napovíme vám. Tušíte, ve kterém roce byl dokončen Karlův most?

reklama

Komerční tip

reklama